دلایلی که شما را وادار میکند تلویزیون ‏ ۴K بخرید!

این تلویزیون ها بی شک بسیار زیبا و چشم نواز هستند، افزایش وضوح تصویر(۳۸۴۰×۲۱۶۰ پیکسل) تفاوتی را ایجاد می‏کند که به وضوح قادر به مشاهده و مقایسه آن با فناوری اچ دی خواهید بود.
همچنین قیمت تلویزیون د‏های ۴K در مقایسه با دو سال قبل، زمانی‌که برای اولین بار از آنها رونمایی شد، بالا نیست. در حال حاضر به جز تلویزیون های ۴ K خمیده یا تلویزیون‌های دارای نمایشگرOLED، قیمت بقیه مدل‏های آنها کاهش یافته است.
هنوز هم مانند اوایل رونمایی از تلویزیون‏های اچ دی، برنامه‏ ها و فیلم‏هایی که با فناوری ۴K ضبط شده ‏اند، کمیاب هستند اما به سرعت رو به افزایش اند. چون سی‌دی‏هایی با فرمت ۴K وجود ندارند، بسیاری از برنامه‏ ها از سوی سرویس ‏هایی نظیر نتفلیکس، یوتیوب و سونی ویدئو تامین می‏شود. بعضی کمپانی‌های سازنده تلویزیون همراه محصول شان یک هارد حاوی فیلم‌های ۴K نیز ارائه می‌دهند. همچنین خیلی از گوشی‌های هوشمند نیز امکان فیلمبرداری با وضوح ۴K را دارند و شما می‏توانید فیلم‌های ۴K ضبط شده را در تلویزیون خود تماشا کنید.
هرچند استفاده کنندگان تلویزیون‏ های ۴K منتظر محتوای بیشتری هستند، اما تمام این تلویزیون‏ های جدید می‏توانند فرمت‏های معمول اچ‌دی را هم به سطح کیفیت اولترا اچ‌دی نزدیک کنند.
پس لزومی ندارد نگران باشید، فقط کافی است کمی صبر و حوصله داشته باشید.
درباره برترین برندهای تلویزیون در ایران بیشتر بدانید.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.