گوشی اندرویدی تان مدام ویروسی می شود؟! راه حل اینجاست

گوشی اندرویدی که ویروسی می شود یا مدام هنگ می کند، یا برنامه ها را درست اجرا نمی کند و خلاصه هزار مشکل و گرفتاری پیش می آورد، گاهی با وجود آنتی ویروس هم باز گوشی اندرویدی ویروسی می شود.

اما چند راه حل ساده وجود دارد که با رعایت کردن مداوم آن ها می توان از ویروسی شدن گوشی اندرویدی جلو گیری کرد.

اگر قیمت گوشی های دست دوم را نمی دانید می توانید به سایت شیپور صفحه گوشی مراجعه کنید.

و اما راه  حل های محافظت از گوشی اندرویدی در برابر ویروسی شدن! یکی از این راه حل ها این است که هیچ گاه دنبال استفاده از وای فای های مکان های عمومی نباشید! گرچه این امکان، یعنی استفاده از وای فای رایگان در مکان های عمومی خیلی جذاب و پر طرفدار است اما به همان میزان هم برای گوشی اندرویدی شما خطرناک است.

راه حل بعدی این است که حتما از VPN  استفاده کنید، حتما روی گوشی اندرویدی خودتان یک آنتی ویروس معتبر و قوی داشته باشید و زمان به روز رسانی اش که فرا رسید حتما آن را به روز رسانی یکنید.

راه بعدی این است که هر نرم افزاری را دانلود نکنید به ویژه اگر نرم افزار مورد نظر نکته مشکوکی داشت.

از روت کردن گوشی اندرویدی تان خودداری کنید و اما نرم افزارهای خود مدام به روز رسانی کنید، مرورگرها و سیستم عامل در به روز رسانی مهم تر هستند، پس هیچ گاه بروز رسانی آن ها را فراموش نکنید.

نکته بعدی این که پیش از دانلود و نصب نرم افزار های گوناگون روی گوشی اندرویدی تان حتما مجوزهای آن را بخوانید و مطمئن شوید دسترسی غیر عادی به نرم افزار مذکور نخواهید داد.

اگر هنور به کانال تلگرام سایت شیپور نپیوستید می توانید از همین جا شروع کنید.

 

 

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.