شیپور برای همکارم گوشی دست دوم پیدا کرد!

همکارم تقریبا نصف هفته گوشی موبایلش رو تو خونه جا میذاشت و میومد شرکت!
همسر و خانواده و دوستاش هم همیشه از دستش شاکی بودن! بنده خدا تقصیری هم نداشت خب فراموشکار بود.
هرکاری هم میکرد نمیتونست همیشه یادش باشه که گوشی موبایلش رو برداره!
همسرش دیگه دستش اومده بود که خانمش نمیتونه همیشه گوشی موبایلش رو همراهش داشته باشه به همین خاطر به تلفن شرکت زنگ میزد و باهاش صحبت میکرد اما دوستها و خانواده خودش هنوز با این قضیه مشکل داشتن که هر چی تماس میگیرن کسی جواب نمیده و باید تا شب منتظر بمونن تا بتونن کاری رو که با همکارم داشتن رو انجام بدن!
همکارم تقریبا دیگه کلافه شده بود از دست خودش چون بعضی از تلفن های کاری هم روی گوشی موبایلش بود و خیلی از همکارا و شرکت های دیگه با موبایلش تماس میگرفتن و خلاصه این موضوع حسابی براش دردسر شده بود!
گوشی موبایلش هم تقریبا گرون قیمت بود و خیلی هم دوسش داشت.
یه مدتی که گذشت و من دیدم اوضاع اینطوریه گفتم برای مشکلش یه فکری بکنیم.
بهش پیشنهاد دادم که یه موبایل دیگه هم بخره و دوتا موبایل داشته باشه و یکی رو بذاره توی شرکت بمونه و اون یکی رو همراه خودش داشته باشه. گفت فکر خوبیه اما نمیتونه برای یه موبایل دیگه هزینه کنه و تو خونه هم موبایل اضافی ندارن.
با خودم گفتم خب اینم یه مشکلیه دیگه!
چند روز بعد داشتم دنبال کتاب های دست دوم تو سایت شیپور میگشتم به ذهنم رسید که میتونم به همکارم پیشنهاد بدم که از سایت شیپور یه گوشی دست دوم بخره به جای اینکه کلی هزینه کنه و یه موبایل نو بخره.
پیشنهادم رو باهاش درمیان گذاشتم کلی استقبال کرد اما هنوزم مساله قیمت براش خیلی مهم بود، لینک قسمت گوشی دست دوم سایت شیپور رو بهش دادم و خودش یکی دو روز گشت و یه گوشی دست دوم با قیمت مناسب پیدا کرد.
با فروشنده تماس گرفت و به صورت حضوری معامله رو انجام دادن و الانم خیلی از گوشی دست دومی که خریده راضیه!
گذاشتتش توی کشوی میزش و دیگه از این بابت که اگر گوشی اصلیش رو جا بذاره نگرانی نداره، خیال همسرش و خانوادش هم راحته که می تونن بهش دسترسی داشته باشن.
خلاصه که لازم نیست برای حل بعضی از مشکلات روزمره خیلی هزینه کرد یا حتی خیلی فکر کرد. گاهی اوقات کافیه که کمی به اطرافمون دقت کنیم و از کنار خیلی جزییات به راحتی نگذریم.
مثلا اگه من پیشنهاد استفاده از سایت شیپور رو به همکارم نداده بود طفلک یا مجبور بود کلی هزینه کنه و یه موبایل جدید بخره یا باید هر روز با این مشکل حواس پرتی و فراموش کردن موبایلش کلنجار بره، اما با پیشنهاد من خیلی راحت تونست با یه قیمت مناسب و چند ساعت زیر و بالا کردن سایت شیپور یه گوشی دست دوم خوب و تمیز داشته باشه که مشکلش حل بشه!
من همیشه معتقدم اگه فکری در رابطه به مشکلی به ذهنمون می رسه نباید دیگران رو از داشتنش بی نصیب بذاریم، مثلا من خودم به هرکی که بدونم مشکلش با سایت شیپور حل میشه، این سایت رو بهش معرفی میکنم. چون این سایت رو یه دوست خوب بهم معرفی کرده!

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.