کتاب درسهای عمومی یعنی پول!

اگه دانشجو هستی و یا دوره دانشگاهت تموم شده، حتما این مطلب به دردت میخوره. هر دانشجو در طول ترم با توجه به تعداد زیاد واحدها به خصوص توی دوره کارشناسی، مجبوره یه سری کتاب بخره که بعد از تموم شدن درسش هم به کارش نمیان. این کتابا بعد از تموم شدن ترم، توی کارتن و عملا توی انبار میرن تا به مرور زمان کهنه بشن و از بین برن. در بهترین حالتم تو قفسه کتابخونه شما جا خوش میکنن.
ولی خب کتاب دروس عمومی دیگه چندان جذاب و مهم نیست که قفسه های کتابخونه شما و اتاقتونو پر کنه. پس بهتره اونا رو با قیمت مناسبی به افرادی بفروشین که قراره یه ترم فقط، ازشون استفاده کنن. برای این کار سایت شیپور برای شما شرایطی فراهم کرده که با انتشار یه آگهی رایگان، کتاباتونو به فروش برسونین. این کار چند تا مزیت داره. بخشی از پولی که برا خرید اون کتابا هزینه کردین بهتون برمیگرده، فضای خونتون خلوت تر میشه، مانع هدر رفتن سرمایه ملی کشورمون میشین که بابت تهیه این کتابا صرف شده و یه دانشجو دیگه با هزینه کمتری به این کتاب دسترسی پیدا میکنه.
این کار برای کتابای تخصصی بیشتر اهمیت داره. چون قیمت کتاب تخصصی زیاده به خصوص که با افزایش قیمت کاغذ، کتابا گرونتر شدن. پس اگه یه سری کتاب تخصصی دارین که به کار شما نمیان، به چشم یه سرمایه هرچند کوچیک بهشون نگاه کنین. با فروش این کتابا، هزینه خرید کتاب دیگه براتون فراهم میشه. پس بخشی از هزینه خرید کتابای جدید میتونه از این راه به دست بیاد.
پس به سایت شیپور برین، یه آگهی بزنین اسم، نویسنده، مترجم، سال و اسم انتشارات رو ذکر کنین. حتما کتاب که مدنظرتون هست بفروشین، ورق بزنین، اگر مطالبی رو با مداد نوشتین پاک کنین تا کتاب نوتر به نظر برسه. مشکل پارگی ها و تاخوردگی های جلد رو حل کنین.
فروش از طریق سایت های اینترنتی، وقت شما رو برای چسبوندن آگهی تبلیغاتی در خوابگاه های و دانشگاه ها نمیگیره. ضمن اینکه احتمالش زیاده مشتری شما از دانشگاهی بهتون زنگ بزنه که حتی یه بارم از کنارش رد نشدین. در واقع با سایت شیپور، گستره عرضه کالاتون رو بیشتر میکنین.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.