اینجا کالا زود می رود و زود می آید!

از گذشته مسائلی همچون تغییر دکوراسیون منزل، در اختیار نداشتن هزینه مناسب برای خرید وسایل نو، تغییر شهر محل زندگی و همچنین احتیاج به پول منجر به آن شد که ما شاهد شغل هایی مانند سمساری ها و دوره گردهایی باشیم که درصدد خرید وسایل دست دوم هستند. امروز نیز افراد بیش از قدیم با سمساری ها و مغازه های فروش وسایل دست دوم در ارتباطند. شیوع زندگی های مجردی، گرانی های روز افزون و جدایی روابط عاطفی و زناشویی باعث شده است مراجعه به مراکز دست دوم فروشی برای خرید و فروش وسایل به مراتب افزایش یافته است.
در این میان قیمت گذاری کالا ی دست دوم یکی از مهمترین مسائل در مغازه هایی است که خریدار اجناس شما هستند. ممکن است خود شما، اعضای خانواده و یا دوستتان یک کالا ی کار کرده را به قیمتی به مراتب کمتر از ارزش واقعی آن به مغازه ای که حاضر شده است یک جنس دست دوم را بخرد، فروخته باشید. این مشکل در کالاهای آنتیک و قدیمی، صنایع دستی و نیز ساعت های مچی بیش از سایر اجناس رخ می دهد. زیرا تعیین قیمت واقعی این کالا ها مثلا ساعت مچی با توجه به ارزش مادی بالایشان کار ساده نیست.همچنین مشتری یافتن برای آنها یک کار تخصصی محسوب می شود.
با وجود این برای جلوگیری از ضرر مادی ناشی از فروش ارزانتر کالا ی دست دومتان به یک سمسار و یا فروشگاه، آن را در سایت شیپور آگهی کنید. قیمت مدنظر شما در کنار عکس کالا یتان درج می شود و بدون هیچ گونه کاستی در صورت فروش، به دستتان می رسد.
استفاده از سایت شیپور با توجه به افزایش روز افزون کاربران نت، محدودیت زمان برای خرید از مغازه های دست دوم فروشی و بعد مسافت و ترافیک، شما را زودتر به هدفتتان (فروش محصول) می رساند. ضمن آنکه با توجه به امکان مراجعه مستقیم خریدار با فروشنده اصلی کالا ی دست دوم از طریق اینترنت، حس اعتماد نسبت به قیمت و کیفیت جنس بیشتر خواهد بود.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.