چطوری شش تا صندلی بدون میز رو شیرین بفروشیم بره؟!

این اسباب کشی ها هم که کلا ضرره. هزینه های حمل و نقل و کارگر یه طرف، شکستن وسایل خونه تو حین جا به جایی ها هم یه طرف. آخرین نقل مکان ما یه ماه قبل بود. اما چون آپارتمان جدیدمون طبقه چهارم بود و فضای راه پله ها هم زیاد وسیع نبود، کارگرها چندتا از وسیله ها مثل میز ناهارخوری و دو تا گلدون به اضافه شیشه بوفه رو شکستن. خب به اونا هم که نمیشه خورده گرفت. مطمئنا دلشون نمیخواست اون اتفاقا بیوفته.
ولی در نهایت ما موندیم و یه سری هزینه جدید که البته میگن تو اسباب کشی این چیزا عادیه. کنار گذاشتن گلدونا و عوض کردن شیشه بوفه چیزای مهمی نبودن. مساله ما میز ناهارخوریمون بود که دیگه تعمیر بشو نبود و عملا باید دور انداخته میشد.
این کارو هم کردیم. گذاشتیمش دم در. ولی ۶ تا صندلی هاش باقی موندن تو خونه که البته جایی هم براشون نداشتیم. خلاصه اینکه قرار شد به جای میز قبلی یه میز ناهار خوری دیگه بخرم. اما نمی دونستم با این صندلی های اضافه چیکار کنم. همسرم پیشنهاد داد واسه همین صندلی ها، سفارش بدیم یه میز جدید بسازن. اما من که تجربه خوبی از سفارش ساخت وسیله نداشتم، ترجیح دادم یه میز ناهار خوری آماده از بازار بخرم. اینجوری نگران هم نبودم که نتیجه کار چی میشه و آیا من در نهایت سفارشی رو می بینم که انتظار داشتم یا نه.
خلاصه اینکه تردید در مورد خرید میز جدید از بین رفت. اما لازم بود یه فکری هم به حال صندلی ها بکنیم. من گفتم ببریم دم یه سمساری، هر چقدر خرید بدیم برن. ولی همسرم قبول نکرد. گفت کلا سمساری ها پول یه صندلی رو هم بهمون نمیدن. پس بهتره از خیر این کار بگذریم.
تو همین اثنا، من تیزر تبلیغاتی سایت شیپور رو توی تلویزیون دیدم. توی تبلیغ به سرعت خرید و فروش لوازم دست دوم خونه اشاره شده و اینکه همه چیز توی این سایت قابل آگهی کردنه. یهو به این فکر کردم چرا صندلی های من آگهی نشن؟!
اول یه سری به سایت زدم. با شیوه درج آگهیش آشنا شدم که خوب مجانی بود و بعد متوجه شدم همون طور که تبلیغ تلویزیونی می گفت اینجا هر جور وسیله ای که بخوای میشه پیدا کنی. حتی توی چند تا مطلبی که تو شیپور منتشر شده بود، استفاده از این سایت رو راهی ارزون قیمت برای تغییر دکور خونه معرفی کرده بود.
جرقه این کار هم با خوندن مطالب “چطوری از تزئینات بومی توی دکور مدرن و سنتی استفاده کنیم” و ” وسایل تزئینی تکراری که بلای جون دکور خونه میشن” به ذهنم رسید. واقعیتش اینکه همچین بد هم نشد میز ناهارخوری ما شکست.
چون من تونستم با فروش صندلی هاش توی شیپور و خرید یه میز جدید و در حد نو از این همین سایت، کلا فضای دکوراسیون خونمو تغییر بدم. ضمن اینکه این بین چند تا تزئینی قدیمی رو هم دادم رفت، چیزایی که مدتی بود توی خونه ازشون استفاده نمی کردم و گذاشته بودم تو کمد.
حالا هم خواستم بهتون پیشنهاد بدم اگه یه سری میز و صندلی های قدیمی، تکراری و یا اضافه دارین می تونین اینجا بذارین برای فروش. این صندلی ها حتی اگه بدون میزشون آگهی بشن، همیشه مشتری های خاص خودشونو دارن. کسایی که می خوان یه طراحی ساده به محل کارشون مثل آرایشگاه ها، موسسات تجاری کوچیک و مغازه ها بدن از این صندلی های با قیمت مناسب استقبال می کنن.
همچنین بعضیا مایلن برای خونه باغشون فقط از یه میز چوبی ساده استفاده کنن اما صندلی هاشو جدا بخرن. در نهایت اینکه صندلی های تکی میز شما که یه دست کامل هم نیستن، یه جای فروش عالی دارن.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.