قیمت ۷ خودروی سواری فیات ۲۰۱۴ اعلام شد

گمرک جمهوری اسلامی ایران ارزش هفت مدل از خودروهای سواری فیات ساخت ایتالیا تولید سال ۲۰۱۴ میلادی را اعلام کرد.
اساس نظر کمیته مشترک گمرک و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش سواری‌های فیات سال ۲۰۱۴ ساخت ایتالیا که به نمایندگی شرکت لوتوس وارد ایران می‌شوند، اعلام شد.
به این ترتیب ارزش خودروی سواری FIAT 500 0.9 TWINAIR 85HP برابر ۱۱ هزار و ۷۰ یورو بدون در نظر گرفتن حق بیمه و هزینه حمل و نقل در ایتالیا اعلام شده است. بر همین اساس ارزش خودروی سواری FIAT 500 1.2 8V 69 HP نیز به میزان ۱۰ هزار و ۸۰۰ یورو بدون احتساب هزینه حمل و نقل ارزش‌گذاری شده است.
گمرک ایران ارزش خودروی سواری FIAT 500L 0.9 TWINAIR 105HP را ۱۳ هزار و ۱۰۰ یورو در ایتالیا قیمت‌گذاری کرده است.
ارزش خودروی سواری FIAT 500L 1.4 16V 95HP نیز برابر ۱۲ هزار و ۷۰۰ یورو در مبدا خرید اعلام شده است.
همچنین بر اساس نظر کمیته مشترک گمرک و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش خودروی سواری FIAT FIORINO (QUBO) 1.4 16V 100HP برابر ۱۲ هزار و ۲۸۵ یورو بدون در نظر گرفتن هزینه حمل و نقل اعلام شده است.
ارزش خودروی سواری FIAT NEW DOBLO 1.4 T-JET 120HP نیز که گرانترین مدل این دسته از خودروهای تولید ۲۰۱۴ شرکت فیات محسوب می‌شود، برابر ۱۴ هزار و ۴۰ یورو در نظر گرفته شده است.
گمرک ایران خودروی سواری FIAT NEW DOBLO 1.4 16V 95HP را نیز برابر ۱۳ هزار و ۹۲۰ یورو ارزش‌گذاری کرده است.
لازم به ذکر است که به ارزش تمامی این خودروها ۸۳۰ دلار بابت هزینه حمل از ایتالیا به بندرعباس افزوده خواهد شد. همچنین بر اساس این بخشنامه ارزش‌گذاری این خودروها پس از در نظر گرفتن حق بیمه به طور کامل صورت می‌گیرد.

برای دیدن انواع خودروهای فیات و مشاهده قیمت آنها می توانید به سایت شیپور مراجعه کنید و اگر خودتان صاحب یک خودرو فیات هستید و قصد فروش آن را دارید کافی است یک آگهی رایگان در این سایت ثبت کنید.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.