روزی گیتار مشقی، امروز پول واقعی!

همیشه در شروع هر کاری برای اینکه به نقطه مطلوب برسید بهترین توصیه تمرین، تمرین و تمرین است. ممارست و پشتکار در هر کاری در کنار تمرین‌های دائم باعث می‌شود خیلی زود به نقطه اوج برسید.
برای هر کاری هم ابزار تمرینی ویژه خودش وجود دارد. در ابتدا که یک تازه‌کار هستید قطعا نیاز به تمرین بیشتری دارید. مطالب قبلی شیپور درباره گیتار را که خوانده‌اید؟
حتما دیگر تا حالا یک گیتاریست حرفه‌ای شده اید که یا می‌خواهد یک گیتار کلاسیک جدیدتر بخرد یا همراه جماعت شده و پا را فراتر بگذارد و به سراغ خرید یک گیتار الکتریک جذاب برود.
البته فرقی نمی‌کند، مهم این است که شما دیگر به ابزار تمرینی خود نیازی ندارید و دیگر مبتدی و تازه‌کار هم نیستید. الان با اعتماد به نفس گیتار را در دست می‌گیرید و بهترین قطعات ایرانی یا خارجی را به زیبایی می‌نوازید و گاهی نیز با آن زمزمه می‌کنید.


پس دیگر وقت آن رسیده حرفه‌ای رفتار کنید. یک حرفه‌ای ساز حرفه‌ای می‌خواهد. اما لحظه‌ای به این فکر کنید که خیلی‌ها درست جای چند سال پیش شما هستند و همچون یک مبتدی نیاز به تمرین دارند.

پس می‌توانند بهترین مشتری گیتار مشقی (تمرینی) شما باشند که دیگر به آن نیاز ندارید و رویای یک گیتار کلاسیک یا الکتریک حرفه‌ای را در سر می‌پرورانید.
می‌دانید، مشتریان زیادی در شیپور هستند و انتظار این را می‌کشند تا با یک قیمت مناسب و معقول گیتار مشقی شما را بخرند؟ پس دیگر وقتش رسیده که از یار دوران تازه‌کاری دل کنده و آن را به تازه‌کاری دیگر بسپارید و با پولش به سراغ یک دوست حرفه ای بروید.

از آنجایی که آگهی داد و ستد در سایت شیپور کاملا رایگان است و می‌توانید تنها در چند دقیقه کوتاه گیتار مشقی خود را برای فروش بگذارید و تا مشتری آن پیدا شود در سایت گشتی بزنید و گیتار جدید خود را انتخاب نمایید.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.