این لباس شب دورریختنی نیست!

همه ما لباس هایی در کمد داریم که به علت افزایش وزن، بارداری، تغییر رنگ مد سال و اینکه مشابه آن را زیاد در مجالس می بینیم، دیگر نمی توانیم و یا مایل نیستیم دوباره استفاده کنیم. اما لباس های شب به علت قیمت بالایشان اصلا انصاف نیست که دور ریخته شوند. پس پیشنهاد ما به شما این است که آنها را از طریق یک سایت معتبر به فروش برسانید.
برای این کار لازم است چند کار را در ابتدا انجام دهیم:
۱٫لباس را تعمیر کنید. در این رابطه مشکلاتی مانند خرابی زیپ، افتادگی دکمه، لکه ها و سوراخ شدگی ها رفع شود. از بین بردن هر لکه که ممکن است بر اثر ریختن نوشیدنی و غذا باشد و در نتیجه نگهداری نامناسب و گذر زمان ایجاد شده اند، شیوه خاصی باید در پیش گرفته شود. برای این منظور از کتاب ها و وب سایت های عملی که با موضوع رفع تیرگی و لکه ها تهیه شده اند، استفاده کنید.

۲٫ شستشو و اتو کردن لباس اقدام بعدی است. در این مرحله توصیه می شود کار شستشو و اتو به خشکشویی های بازار سپرده شود. زیرا ممکن است شیوه شستشوی لباس در خانه باعث تغییر رنگ، خراب شدن گلدوزی ها، پولک دوزی ها و یا تورهای لباس شود. همچنین برای از بین بردن حلقه ها و خطوط تاشدگی، بهتر است لباس را به بخارشوی های بازار بدهید. پس از اتو کردن لباس آن را در کاور نگه داری کنید تا دوباره تاخوردگی و بی نظمی در شکل لباس ایجاد نشود.

۳٫ لوازم جانبی لباس مانند کمربند را همراه سایز لباس در آگهی معرفی کنیم. همچنین مارک و کشور دوزنده لباس که باعث ایجاد توجه مشتری به محصول می شود، نیز باید قید شود.
۴٫یک کار دیگر برای جلب نظر مشتری، پیشنهادهای شما در رابطه با نوع آرایش، مدل مو، جواهرات، کفش و کیف مناسب این لباس است. در این مورد می توانید تصویر چند نمونه از کفش، کیف و جواهرات و بدلیجات مناسب با رنگ و تزئینات لباس را در کنار آگهی لباس درج کنید. برای این منظور از عکس هنرپیشه های مطرح بین المللی، خواننده ها و مدلینگ های لباس استفاده کنید.
نکته: برای آنکه لباس در قالب تن نمایی به مراتب زیباتر از لباس آویخته به چوب لباسی در تصاویر دارد، لباس را به یک عروسک مانکن بپوشانید تا زیبایی لباس به چشم خریدار بیاید. زیرا در این حالت شکل برش ها، چین های لباس، حالت یقه و اندازه و فرم دامن به خوبی نمایش داده می شود.
و حالا شیوه فروش لباس!
عکس ها را به همراه متن تبلیغاتی که شامل موارد بالاست در یک آگهی رایگان در سایت شیپور صفحه لباس درج کنید تا خانم ها و دخترخانم های خریدار با شما تماس بگیرند!

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.