آنتن گوشی موبایل را با ساده ترین روش ها زیاد کنید!/قسمت دوم

آنتن گوشی موبایل را با ساده ترین روش ها زیاد کنید!/قسمت دوم

قطع شدن تماس های صوتی یا نرسیدن پیام های ضروری همیشه ناراحت کننده است و اگر این مشکل مداوم باشد، مطمئنا ما را عصبی خواهد کرد، به همین دلیل در مطلب پیشین برای تان از چند روش افزایش میزان آنتن دهی گوشی موبایل گفته بودیم. با ما همراه باشید تا سایر روش های آسان این کار را با هم بررسی کنیم.

برای خواندن مطلب قبلی به آنتن گوشی موبایل را با ساده ترین روش ها زیاد کنید!/قسمت اول مراجعه کنید.

اما سایر روش های افزایش میزان آنتن دهی گوشی موبایل

می توانید به جای امتحان کردن تمام روش هایی که در این مطلب و مقاله قبلی گفتیم کار خودتان را ساده کنید دستگاه های افزابش آنتن دهی را خریداری کنید و از آن استفاده کنید. البته در صورتی که قصد خرید این دستگاه ها را دارید توجه داشته باشید که بعضی از این دستگاه ها تنها یک اپراتور را پشتیبانی می کنند. به عنوان مثال دستگاه تقویت کننده مخصوص مشترکان ایرانسل، نمی تواند برای مشترکان همراه اول هم پوشش دهی داشته باشد. بعضی دیگر از دستگاه ها هم هستند که چندین اپراتور را پوشش می دهند و اگر چندین سیم کارت از چند اپراتور دارید می توانید از این نوع تقویت کننده ها استفاده کنید.

ولی اگر نمی خواهید از این دستگاه ها استفاده کنید و همچنان راه های دیگری را ترجیح می دهید پس به خواندن این مطلب ادامه دهید:

اگر در مکان های پرجمعیت و شلوغی هستید و نیاز به آنتن موبایل دارید مکان تان را عوض کنید و به محلی بروید که جمعیت کمتری در آن باشد، چون حتما بسیاری از افراد حاضر در آن مکان مثل شما به آنتن گوشی موبایل شان نیاز دارند.

اگر چند سیم کارت از چتد اپراتور متفاوت دارید اپراتورتان را عوض کنید، چون دلیلی ندارد که اگر در محلی پوشش دهی یک اپراتور ضعیف بود، وضعیت اپراتورهای دیگر هم همینطور باشد.

در بسیاری از مواقع شما خودتان جلوی آنتن گوشی موبایل تان را می گیرید. توجه داشته باشید که برای اجتناب از این کار باید حتما گوشی موبایل را به صورت عمودی در دست بگیرید تا دستتان مانع از آنتن دهی مناسب نشود.

اگر به اینترنت وای فای متصل هستید اما موبایل تان آنتن دهی مناسبی ندارد می توانید از پیام رسان هایی مثل تلگرام که امکان فرستادن صدا را دارند استفاده کنید و از مشکلات آنتن دهی موبایل راحت شوید.

برای دیدن قیمت انواع گوشی های موبایل می توانید به سایت شیپور صفحه گوشی موبایل مراجعه کنید. همچنین مطلب آیا گوشی موبایل شما هک شده است؟ را از دست ندهید!

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.