بررسی نسل Z خودرو مرسدس بنز

در حالی که تکنولوژی خودروها به سوی خودرو بی سرنشین و خودران میره، ممکن نیست مرسدس بنز از این پیشروی عقب بمونه و یا حتی بذاره کسی ازش در این رقابت سبقت بگیره. به خصوص که خودروی بدون نیاز به راننده رو حتی در خودروهای سنگین راه اندازی کرده. برای آشنایی با این تکنولوژی می تونید به مطلب «خودرو سازی بنز از پسش بر اومد… کامیونی بدون نیاز به راننده!» مراجعه کنید.  مرسدس بنز تو  خودروهای نسل z  نشون داده که نمی تونه از پیشروی عقب بمونه. خودروهای نسل Z به ظاهر مناسب جوانان و تجملیه و تکنولوژی این ماشین هم قطعا بسیار بالا و مناسبه.
طراحی خارجی بدنه این ماشین شبیه به F 015 براق، صاف، صیقلی، منحنی، خیلی نقره ای و آبی نئونی برجسته در نظر گرفته شده. در کل شیشه پشتی خودرو، چراغ ترمز بزرگی تعبیه شده. در بقیه شیشه های خودرو هم الگوهای تجملی مبنای طراحی بوده. چراغهای جلو بسیار باریک و پنجره جلو بسیار بزرگ با نورهای رنگارنگ با الگوهای بسیار زیبا مزین شده.

شبیه به F 015 این خودرو یه وسیله نقلیه بدون نیاز به سرنشینه. اما این خودرو بیشتر برای سن های پایین وقت گذاشته. با رینگ های بزرگ موجود خودرو ظاهری کمی اسپرت داره. این اسپرت بودن با حالت هاچ بک و شاسی بلند و نیم ون بودن خودرو بیشتر می شه. طراحی داخل ماشینخیلی منحصر به فرده. چون نوع رانندگی خیلی هدف قرار نگرفته، بیشتر فاصله ها کم باشه.
برای ورود به داخل این ماشین باید از در بزرگ بالارونده سمت شاگرد وارد شد. داخلش فضای نشستن پنج سرنشین روی یک کاناپه بیضی شکل از چرم سفید به همراه یک سیستم مولتی مدیا و سرگرمی بسیار پیشرفته و پیچیدست. اطلاعات مهم درباره خودرو و محیط روی نمایشگرهای دیواره کناری خودرو تعبیه شده نمایش داده می‌شه.

در وسط کف خودرو، یه نمایش هولوگرافی که می تونه به گوشی های هوشمند مسافران و البته وسایل الکتریکی که در دو دهه آتی میاند وصل شه. گزینه های شناور زیادی پخش می شند که قابلیت لمس فیزیکی توسط مسافران رو دارند. در کل این خودرو حس بسیار خوبی به سرنشیناش میده و شبیه به پشت یک خودرو نیست.

بیشتر خودروهای موجود در نمایشگاه توکیو فاقد خصوصیت خودران و بدون نیاز به راننده هستند. بیشتر ماشین ها توسط انسان هدایت میشن و روی خصوصیات این چنینی تمرکز کردند.
این خودرو از پیشرانه الکتریکی هیدروژنی استفاده می کنه. می تونه تا ۱۹۰ کیلومتر به کمک انرژی الکتریکی حرکت کنه. هر چند می تونه با استفاده از سلول سوخت هیدروژنی تا ۷۹۰ کیلومتر رانندگی کنه. شاید این ماشین هیچ وقت ساخته نشه و یا حداقل هیچ وقت به تولید انبوه نرسه، اما نشون میده که تولیدات آینده مرسدس بنز قرار چگونه باشه.
برای خرید و فروش خودرو دست دوم و نو به سایت شیپور صفحه خودرو مراجعه کنید.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.