یه کتونی گرون که مونده رو دستم!

تصمیم گرفته بودم یه دونده حرفه ای بشم. این تصمیم رو وقتی گرفتم که یه روز جمعه از سر بیکاری جلو تلویزیون نشسته بودم و داشتم پشت سر هم شبکه ها رو رد می کردم که یهو چشمم به مسابقات جهانی دو میدانی افتاد. به نظرم جذاب اومد. واسه همین تا آخر مسابقات رو تماشا کردم و بعد از این ماجرا تصمیم گرفتم شروع به دویدن کنم.
به نظر خودم استعداد قابل توجهی هم توی این رشته داشتم، به خصوص که مربی ورزشی مدرسه هم منو تشویق کرد این رشته رو جدی بگیرم.
یه مدتی از تمریناتم زیر نظر مربی ورزشی گذشت تا اینکه دیدم لازمه یه جفت کفش کتونی مناسب داشته باشم. موضوع رو به پدرم گفتم و پدرم هم که همیشه مشتاق بود من یه ورزشکار حرفه ای بشم، قول داد در اولین فرصت برام یه جفت کتونی بخره.
اما زمانی که رفتیم واسه خرید کفش، متوجه شدم کفشی که تو ذهن من بود با کفشی که پدرم توان پرداخت پولش رو داشت، خیلی متفاوت بود و خب چون نمیخواستم فشار مالی زیادی به خانواده ام بیاد، به همون کتونی های ارزون تر قناعت کردم.
بعد از خرید کتونی های جدید، دویدن رو با جدیت بیشتری دنبال کردم تا اینکه تونستم تو مسابقات دو شهرستان مقام سوم رو کسب کنم.
بعد از این موفقیت، پدرم پیشنهاد داد بریم و اون کفش کتونی مارک دار گرون قیمت رو بخریم. اول قبول نکردم اما وقتی پدرم اصرار کرد، با خوشحالی رفتیم و کفش رو خریدیم.
ولی انگار کفش های خوش یمنی نبودن. چون بعد از سه-چهار بار تمرین با اون کفش ها، یه روز وسط تمرین بدجور زمین خوردم و زانوم آسیب دید. طوری که این قضیه باعث شد ورزش دو میدانی و اون کفش های کتونی رو بذارم کنار.
از این داستان بیشتر از دو سالی می گذره.تو این مدت هم کتونی ها توی جعبه اش و زیر تختم بودن. تا اینکه چند روز قبل از طریق یکی از دوستانم با سایت شیپور آشنا شدم و تصمیم گرفتم کتونی ها رو تو این سایت بفروشم.
قضیه شناخت شیپور هم برمی گرده به روزی که دوستم اومده بود خونه ما و داشتیم با هم بازی کامپیوتری می کردیم. اون روز بعد از یه ساعت بازی، تو زمان استراحت، دوستم سریع رفت توی اینترنت و سایت شیپور رو جستجو کرد. ازش پرسیدم چرا این سایت رو جستجو می کنی؟ اونم جواب داد که هر مدت یه بار برای اطلاع از آخرین آگهی های فروش کنسول های بازی سری به شیپور میزنه.
راستش برای من هم جذاب شد، واسه همین نگاهی به سایت انداختم و اونجا متوجه شدم شیپور یه بازار بزرگ مجازیه که کارش خرید و فروش کالاهای دست دومه و بعضا نو هست، اونم با امکان درج آگهی رایگان!
یکی دو روز بعد از این ماجرا، به فکرافتادم بد نیست من هم شانسم رو توی شیپور امتحان کنم. می خواستم کتونی های ورزشی ام رو که هم گرون قیمت و هم نو بودن و اما دیگه به پای من کوچیک شده بودن رو توی سایت آگهی کنم.
شیوه کارش هم خیلی ساده بود. یه عکس از کتونی ها گرفتم و یه قیمت معقول هم توی آگهی نوشتم و منتظر موندم اولین مشتری با من تماس بگیره.
البته من برای اطلاع از آگهی های جدید شیپور، برخلاف دوستم که هر بار توی اینترنت سایت رو جستجو می کرد، به راه حل ساده تر پیدا کردم. اپلیکیشن شیپور رو که یه نرم افزار سبکه روی گوشیم نصب کردم. این طوری این سایت همیشه در دسترسم بود.
شما هم اگه کفشی دارین که به پاتوین کوچیک شده و یا دیگه به کارتون نمیاد تو این سایت آگهی کنین. برای شروع هم کافیه روی دکمه ثبت آگهی رایگان کلیک کنین. ضمنا یادتون باشه اینجا پر از اجناسیه که قیمت هاش به مراتب از بازار کمتره. پس می تونید برای اطلاع از این آگهی ها اپلیکیشن شیپور رو هم رو تلفن همراهتون به سادگی نصب کنین.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.