قبل از خرید وسایل برقی جدید، قدیمی ها رو اینجا بفروشین!

تغییر و ایجاد نیازها باعث میشه خرید کردن یکی از کارای همیشگی ما باشه. اما همیشه مهمترین مسئله بحث پول و مبلغی هست که ما باید براش درنظر بگیریم. به خصوص که در سال های اخیر ما با مشکل بزرگ گرانی روبرو بودیم و این باعث میشه که نتونیم به رفع نیازهامون بپردازیم.
سال جدید و مبحث نو شدن، با خرج و هزینه همراهه. حتی اگه شما درآمد چندانی هم نداشته باشین ترجیح میدن برای سال نو وسایل جدیدی تهیه کنین. یکی از این موارد، خواسته خانم های خونه برای تغییر و یا خرید وسایل برقی جدید آشپزخونه هست. گاهی اوقات تغییر رنگ وسایل آشپزخونه و یا تهیه یه وسیله تازه که کار ویژه اش، نیاز امروز شماست، خانم خونه رو به صرافت میندازه که وسایل برقی جدید بخره.
اما، همون مسئله پول و کمبود درآمد و گرانی منجر به این میشه که شما از خیر خرید وسایل برقی مورد نیازتون بگذرین. در این شرایط ما یه راهکار بهتون پیشنهاد میدیم. اینکه قبل از خرید وسایل برقی جدید، لیستی از کالاهای برقی که دیگه به کارتون نمیاد و ترجیح میدین یه چند کاره و یا یه مدل بالاترشو به جاش بخرین، تهیه کنین و بعد برای هر کدوم یه آگهی فروش تو سایت داد و ستد شیپور درج کنین. اینطوری می تونین بدون اینکه وسایل قبلی رو نگه دارین و فضای آشپزخونه رو کوچیک کنین، با فروش اونا بخشی از هزینه های خرید وسایل جدید رو به دست بیارین.
بازار مجازی لوازم دست دوم تو سایت شیپور، یه جای مطمئن برای خرید و فروشه که با کمترین دردسر انجام مبادله رو براتون ممکن میکنه. مسئله مهم دیگه اینکه استفاده از سایت شیپور رایگانه و با حذف واسطه، شما در فروش یا خریدتون ضرر نمی کنین.
نکته مهم تو این قبیل مبادلات، اهمیت فروشنده به تمیزی ظاهری وسایل، رفع عیبوبی که خودش از اونا آگاهه. در واقع لازمه حتما خریدار در جریان تمامی مسائلی که به وسیله برقی مربوطه، قرار بگیره. این طوری میشه به خرید وسایل دست دوم اطمینان بیشتری کرد.
برای دادن آگهی رایگان فروش وسیله برقی تون کلیک کنین!

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.