تردمیل کارکرده بخریم یا نو؟ فوت و فن خرید تردمیل کارکرده چیست؟

چاق شده اید، سیگار می کشید، تحرک ندارید، پرخوری می کنید و کسل شده اید. چاره راه هم ورزش و تحرک است اما نه وقتش را دارید که به باشگاه های ورزشی بروید نه حوصله دارید که خودتان تنها برای دویدن یا پیاده روی بروید. تصمیم به خرید تردمیل کارکرده یا نو می گیرد.

اما تردمیل کارکرده و نو هزینه زیادی لازم دارد و هم تخصص در انتخاب و خرید آن. چون تردمیل مثل موبایل یا تلویزیون نیست که همه یکی یا دوتا از آن را داشته باشند و بارها آن را خریده باشند یا عوض کرده باشند و خلاصه انتخاب و خرید تردمیل کار هرکسی نیست و نیاز جدی به مشورت با اهل فن یا تحقیق کافی درباره آن دارد.

تردمیل نو طبیعتا هزینه زیادی لازم دارد و از طرف دیگر ضمانت نامه هم دارد، اما ممکن است شما جزو آن دسته از افرادی باشید که ممکن است امروز و فردا برای ورزش و دویدن اشتیاق داشته باشند و پس فردا نداشته باشند! یا شاید بعد از خرید تردمیل به این نتیجه برسید که اصلا با وزنتان مشکلی ندارید و ترجیح می دهید به جای ورزش کردن با وزن تان کنار بیایید! و در صورتی که تردمیل نو را با پرداخت هزینه زیاد بخرید، دچار ضرر بسیار زیادی خواهید شد که جبران آن برای تان گران تمام می شود.

درست  است که تردمیل استهلاک زیادی دارد و در صورتی که از آن درست استفاده نشود به راحتی و به سرعت آسیب می بیند و حتی ممکن است موتورش نیم سوز شود. اما همه این ها دلیل نمی شود که اگر شما به اندازه کافی درباره این وسیله اطلاعات داشته باشید باز هم با خریدن تردمیل کارکرده دچار ضرر شوید.

تردمیل کارکرده برای افرادی که هنوز نمی دانند آیا می توانند هر روز نیم ساعت یا یک ساعت ورزش کنند گزینه بسیار مناسبی است. چون در صورتی که از ورزش کردن منصرف شوید ضرر و زیانی نمی کنید و می توانید آن را در سایت شیپور با ثبت یک آگهی رایگان بفروشید.

اگر تصمیم تان را برای خرید تردمیل گرفته اید با شیپور همراه باشید تا فوت و فن خرید تردمیل کارکرده را با هم بررسی کنیم:

تردمیل کارکرده نباید تسمه اش شل باشد،‌هنگام دویدن و راه رفتن نباید لرزش داشته باشد. موتور نیم سوز و تردمیلی که نیاز به تعویض تسمه دارد برای خرید مناسب نیست. این ها مهم ترین نکاتی است که باید در خرید تردمیل کارکرده به آن توجه کنید. البته نکته های ریز دیگری هم هست که اهمیت زیادی دارد. مثل این که تردمیلی که اتصال اجزای آن با جوش باشد بهتر است از تردمیلی که اتصالش با پیچ و مهره است چون پیچ و مهره به مرور شل می شود. تردمیلی را هم که نیاز به تعمیر جزیی دارد فراموش کنید.

یا این که تردمیل های خانگی را فقط برای چهل دقیقه می توانید استفاده کنید و اگر فروشنده گفت که می توانید از تردمیل کارکرده اش به مدت یک ساعت و نیم در روز استفاده کنید باور نکنید. هنگام خرید تردمیل کارکرده حتما آن را امتحان کنید، روشنش کنید روی آن راه بروید و بدوید و تمام امکانات آن را استفاده و امتحان کنید. تا از سالم بودن آن مطمئن شوید. امکاناتی مثل سرعت های مختلف، تنظیم شیب، ضربان قلب، پخش موسیقی، مقدار کالری که سوزانده می شود و … همه و همه در کیفیت، کارآیی و قیمت تردمیل کارکرده تاثیر بسیار زیادی دارند.

در نهایت اگر مصمم به خرید تردمیل کارکرده بودید حتما قیمت پیشنهادی فروشنده را با افراد خبره در میان بگذارید یا مدل تردمیل را در اینترنت جستجو کنید تا محدوده قیمتی آن دستتان بیاید.

اگر برای خرید دوچرخه ثابت یا تردمیل مردد هستید مطلب خرید دوچرخه ثابت یا تردمیل؟ را بخوانید.

برای دیدن قیمت انواع تردمیل نو و کارکرده به سایت شیپور صفحه تردمیل مراجعه کنید.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.