خرید دوچرخه ارزون برای شبهای تابستون!

من و همسرم تصمیم گرفتیم برای شروع زندگی مشترکمون، بخشی از مخارج تهیه وسایل زندگی خودمون به عهده بگیریم. چون نمی خواستیم با توجه به بالا بودن هزینه خرید جهیزیه و عروسی، به خانواده های هردومون فشار مالی زیادی وارد بشه. برای همین اول زندگی، ما کمی تحت فشار مالی قرار گرفتیم و این باعث شد نتونیم یه سری سفرها و تفریح هایی که مدنظرمون بود رو بریم و از طرفی مجبور شدیم به حجم و ساعات کارمون اضافه کنیم تا بتونیم هزینه های زندگی رو بپردازیم و این طوری شد که زندگیمون یه کم شکل ماشینی به خودش گرفت. یعنی صبح که از خونه خارج می شدیم، غروب با خستگی بر می گشتیم و این مساله منجر به این شد که بعد از مدتی از خیر رفتن به باشگاه های ورزشی بگذریم و حتی روزهای تعطیل رو هم توی خونه استراحت کنیم. و در نهایت چیزی که از این سبک زندگی عایدمون شد، علاوه بر خستگی زیاد، اضافه وزن و کرختی عضلات بدنمون بود.

واسه همین من پیشنهاد دادم تا زمانی که هوا هنوز خوبه و فصل گرما ادامه داره، هفته ای یکی دو شب بریم پارک و ورزش های سبک انجام بدیم. این کار هم باعث می شد وزنمون تنظیم بشه و هم خستگی بدنمون از بین بره.

دو سه هفته ای این کارو کردیم اما در نهایت انجام نرمش و کار با دستگاه های توی پارک برای ما که روز خسته کننده ای داشتیم، سخت اومد. ولی قبل از اینکه دوباره بخوایم تو ورطه تنبلی بیوفتیم، پیشنهاد همسرم نجاتمون داد.

همسرم گفت بهتره با خرید دوچرخه و دوچرخه سواری شب ها تو هوای خوب بعد از غروب خورشید، کمی ورزش کنیم. قرار هم بر این شد که یهو نخوایم چند ساعت دوچرخه سواری کنیم تا خستگی این ورزش باعث نشه از این ورزش زده بشیم.

فردای اون روز من توی اینترنت شروع به جستجو قیمت و مدل ها برای خرید دوچرخه کردم. قیمت دوچرخه ها متنوع بود اما هزینه دوچرخه ای که ما مدنظرمون بود، با پولی که برای خرید دوچرخه کنار گذاشته بودیم، خیلی فاصله داشت. به همین خاطر من به فکر خرید دوچرخه معمولی تر افتادم ولی همسرم همچنان اصرار شد اگه قراره خرید دوچرخه رو انجام بدیم باید یه برند خوب باشه تا به راحتی خراب نشه و البته بلندپروازیش نتیجه داد. چون بعد از دو سه روز جستجو تو سایت های مختلف فروش و خرید دوچرخه، تونست مدلی که تو فکرش بود رو توی سایت شیپور  صفحه دوچرخه پیدا کنه.

شیپور یه مرکز معامله کالا و اجناس و نو دو دست دومه که امکان تهیه تمام وسایل تقریبا نو زندگی رو با قیمت های مناسب و کمتر از بازار و یا سمساری رو فراهم کرده.

ما هم این طوری شد که تونستیم دوچرخه ای با مشخصات دلخواهمون بخریم که بابتش نصف مبلغ بازار رو پرداخت کردیم. البته اون موقع که ما دوچرخه خریدیم به نظرم شانس آوردیم اما وقتی بیشتر توی این سایت جستجو کردم فهمیدم هر کسی که از اینجا خرید کنه شانس میاره. چون با صرف کمترین زمان لازم برای پیدا کردن وسیله مورد نظرش، می تونه اون رو به راحتی بخره.

نکته مهم دیگه خرید دوچرخه این بود که ما هر زمان مایل بودیم می تونستیم دوچرخه رو برای فروش تو سایت با درج یه آگهی رایگان، به فروش بذاریم. این مساله برای ما که تصمیم داشتیم فقط تابستون از دوچرخه استفاده کنیم، خیلی مهم بود.

برای این کار فقط لازم بود یه عکس از دوچرخه بگیریم و بعد از تعمیرات لازم، اونو آگهی کنیم. مساله قابل توجه دیگه این سایت، تعداد مراجعانی هست که داره. چرا که ما فهمیدیم شیپور با تبلیغات گسترده ای که توی شبکه های اینترنت و تلویزیون داره، تونسته زمینه مناسب و قابل اعتمادی برای خرید و فروش ایجاد کنه.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.