خرید بازی کامپیوتری از یه راه تازه!

با شروع تعطیلات تابستونی یکی از برنامه هایی که برای پسرم ۹ ساله ام در نظر داشتم، استفاده از کامپیوتر و انجام بازی های کامپیوتری بود. البته از اونجایی که دلم نمیخواست کل روز و ساعات بیکاری اش رو پشت کامپیوتر بگذرونه، یه کلاس ورزش و یه کلا هنری هم بنا به سلیقه و علاقه خودش ثبت نام کردم.
اما خب همون طوری که فکر می کردم هیچ کدوم از با برنامه ها و تفریح های تابستونی، به اندازه اجازه استفاده از کامپیوتر برای بازی براش جذاب نبود. چرا که توی سال تحصیلی فقط روزهای تعطیل و اون هم به مدت کمی می تونست بازی کامپیوتری بکنه.
راستش من هم وقتی دیدم پسرم این قدر به این تفریح علاقه نشون میده، فکر کردم تشویقش کنم بازی هایی رو شروع کنه که گروهی هستن و برای اینکار بهش اجازه دادم که دوتا از دوستانش رو هم به خونمون دعوت کنه. این طوری هم یه بازی هیجان انگیز گروهی رو تجربه می کرد و هم ساعت ها رو به تنهایی نمی گذروند و با دوستانش در تعامل می بود.
برای خرید بازی کامپیوتری، اول با خودش مشورت کردم. ترجیح دادم بازی رو انتخاب کنم که هم برای خودش جذاب باشه و هم دوستانش تمایل داشته باشن به خاطر اون وقتشون رو با پسرم بگذرونن. وقتی هم تونستیم روی خرید بازی موردنظرمون به اشتراک برسیم، من تصمیم گرفتم خرید بازی رو از طریق اینترنت انجام بدم تا اینکه به فروشگاه های فروش بازی های کامیپیوتری بازار سر بزنم. چون به نظر من سایت های اینترنتی در مورد بازی های کامپیوتری به روزتر از فروشگاه ها هستن و البته دسترسی به این سایت های خرید بازی هم خیلی راحت تر و بی دردسرتره.
برای همین جستجو توی اینترنت رو شروع کردم. توی این جستجو کردن ها من به چندین سایت خرید بازی برخوردم. اما از بین اون ها من ترجیح دادم خرید بازی کامپیوتری رو از سایت شیپور انجام بدم. علتش هم این بود که توی این سایت علاوه بر پیدا کردن بازی مورد نظرم با قیمت مناسب، می تونستم بازی های قبلی پسرم رو که دیگه براش جذابیت نداشتن رو به راحتی و رایگان آگهی کنم و بفروشم و دقیقا دلیل مقرون به صرفه بودن خرید بازی کامپیوتری از شیپور، همین امکان درج آگهی های رایگان برای فروش بازی های دست دومه.
وقتی هم پسرم دید با قیمت مناسبی تونستم خرید بازی دلخواهش رو انجام بدم، از من قول گرفت که هر مدت یک بار یه بازی جدید براش بخرم. من هم وقتی دیدم میشه با پول فروش بازی های قبلی، هزینه خرید بازی دیگه ای رو پرداخت کنم، قبول کردم.
البته باید بگم امکان انتشار آگهی فروش بازی های کامپیوتری توی این سایت علاوه بر جبران هزینه هایی که بابت این کار شده، یه خوبیه دیگه هم داره و اون اینکه که بعد از مدتی کشوهای میز کامپیوترها پر از سی دی های بازی های بدون استفاده نمی شه. موضوعی که احتمالا داره تبدیل به دردسر برای خانواده ها میشه.
همچنین من متوجه شدم اگه دیگه نیازی به پول فروش بازی های کامپیوتری هم ندارین، اونا رو در یه آگهی رایگان با عنوان عرضه بازیهای کامپیوتری تو سایت شیپور بذارین این طوری میشه خونه رو از وجودشون خالی کرد. این کار به مراتب بهتر از دور ریختن اونهاست. معاوضه سی دی های بازی هم یه شیوه دیگه برای تنوع بخشیدن به بازی کامپیوتری هست. این کار که باز از طریق ثبت آگهی رایگان شیپور انجام میشه، یه فرصت عالی برای حذف هزینه های سرگرمی بچه هاست.
اهمیت کار سایت شیپور در زمینه بازی های کامپیوتری در این هست که این روزها بچه ها بیشتر از هر سرگرمی، مشتاقن وقتشون رو پای کامپیوتر بگذرونن. برای همین اگه شما، دوستتون و یا آشناهاتون می خوان تجربه تازه ای برای خودشون و یا بچه هاشون در بازی کامپیوتری خلق کنن، می تونن سایت شیپور رو بهشون معرفی کنین.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.