آیا تبلت های تولیدی شرکت هوآوی شانسی برای کسب محبوبیت دارند؟

شاید امروز تبلت ها مثل سال های اولیه عرضه شان به بازار خیلی پر طرفدار و پر فروش نباشند و به عقیده بسیاری از افراد دیگر رو به انقراض باشند؛ برای آگاهی از این نظر مطلب آینده تبلت ها به کجا خواهد رسید را ببینید.

با این حال شرکت های تولید کننده تبلت ها همچنان در تلاش برای طراحی و عرضه محصولاتی هستند که جایگاه خوبی بین مصرف کنندگان و کاربران به دست بیاورد.

عناصر و معیارهای مهم و متفاوتی برای ارزیابی کیفیت و کاربردی بودن یک تبلت وجود دارد که هریک از آن ها در تعیین سرنوشت محبوبیت و فروش یک تبلت تاثیرگذار است.

از جمله این معیارها باید به اندازه نمایشگر،‌ حافظه داخلی و جانبی، نوع و مدل پردازنده، بلندگوها، سیستم عامل، قیمت و البته برندی که تبلت را تولید کرده است اشاره کرد. آخرین معیار یعنی برند تولید کننده یکی از اساسی ترین عواملی است که در محبوبیت و فروش محصول تاثیر گذار است. چون برند و تولید کننده ای که امتحان کیفیت اش را در تولید محصولات پس داده باشد و مردم به صورت تجربی و کاربردی کیفیت تولیداتش را درک کرده باشند دیگر نه نیازی به معرفی دارد و نه تبلیغات. بهترین مثال در این زمینه شرکت اپل و محصولاتش است که نه تنها نیازی به معرفی و تبلیغ ندارد،‌بلکه هنگام عرضه یک محصول تازه تمام دنیا منتظر و پیگیر هستند تا اطلاعاتی از محصول تازه بدست بیاورند.

آیا اعتماد به نام یک برند تنها به دلیل شهرت کافی است؟

شاید منصفانه نباشد که بسیاری از محصولات را تنها با برند تولید کننده شان محک بزنیم. چرا که ممکن است یک تولید کننده نه چندان مطرح محصولی بسیار با کیفیت یا قیمت مناسب ارائه کند اما مردم تنها به این دلیل از محصول دیگری با همین کیفیت استقبال کنند که یک برند مطرح آن را تولید کرده است در حالی که باید قیمت بسیار بالاتری را برای همان محصول مشابه بپردازند.

این موضوع را می توان درباره محصولات تولیدی شرکت هوآوی به خوبی مشاهده کرد. همه ما می دانیم که شرکت های چینی و محصولاتشان کیفیت ندارند و اگر هم داشته باشند عمر چندانی ندارند و تقریبا اکثر افراد معتقد هستند که اگر پولشان را دور بریزند یا یک محصول چینی بخرند هیچ فرقی ندارد!آیا واقعا همینطور است؟

آیا گوشی ها و تبلت های شرکت های چینی مثل هوآوی کیفیت و امکانات ضعیفی دارند که ارزش خریدن ندارد؟

باید با قاطعیت بگویم که نه! در واقعیت چنین نیست.

چون همانطور که سایر برندهای مطرح برای بالاتر بردن کیفیت و امکانات محصولاتشان تلاش می کنند شرکت های تازه پا دو چندان تلاش می کنند تا خودشان را به سطح رقابتی نزدیک کنند و همین تلاش های دو چندان سبب می شود تا کیفیت تولیدات آن ها در بعضی موارد حتی از تولیدات شرکت های مطرح بیشتر و بالاتر باشد.

برای دیدن قیمت انواع تبلت نو و دست دوم می توانید به سایت شیپور صفحه موبایل تبلت و لوازم مراجعه کنید.

در مطالب روزهای آینده با ما همرا باشید تا یکی از تبلت های خوب تولید شرکت هوآوی را با هم بررسی کنیم.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.