مبلمان را دم در نگذارید، در شیپور بگذارید!

دکوراسیون منزل و از همه مهمتر چیدمان و طراحی آن موضوع بسیار با اهمیتی است تا جایی که خیلی‌ها معتقدند فنگ‌شویی (چیدمان لوازم) باعث شادابی بیشتر، آزاد شدن انرژی و موفقیت می‌شود.
البته خیلی‌ها خواسته یا ناخواسته اقدام به این کار می‌کنند که می‌‌تواند دلایل زیادی داشته باشد. این موضوع در بین خانم‌های ایرانی خیلی رواج دارد و اگر آزادشان بگذاری شاید هفته‌ای یک‌ بار بخواهند لوازم منزل را کلا عوض کنند یا حداقل آنها را جابجا کنند. البته الان اگر این کار را انجام دهند کاملا حق دارند، چون در آستانه عید نوروز قرار داریم و طبیعتا خیلی ها علاقه دارند چیدمان منزل و لوازم آن را برای سال جدید، عوض کنند.
البته کسی منکر تنوع و پیشرفت نیست. ولی خوب خیلی‌ها برای تعویض یا جابجایی لوازم منزل و مبلمان خود دلایل زیادی دارند. ولی یک نکته جالب اینجاست که بسیاری از لوازم و اثاثیه‌ای که در آستانه سال نو، تعویض می‌شوند در شرایط کاملا سالمی هستند و همچنان می‌توان برای مدتی از آنها استفاده کرد، خیلی ها از آن ها نو و مطابق سلیقه روز هستند.
و باز جالب‌تر اینجاست که نمی‌دانیم چرا برخی این لوازمی را که نمی‌خواهند را می‌گذارند کنار در منزلشان یا سر خیابان یا …! البته اگر خیلی بخواهند بهتر عمل کنند کل وسایل را با قیمتی ارزان و مفت، دو دستی تقدیم سمساری‌های عزیز می‌کنند.
یکی از این لوازمی که همیشه از نامزدهای تعویض است، مبلمان و میز و صندلی است. خیلی‌ها دوست دارند انواع مدل‌های مبلمان از نمونه‌های سلطنتی و رسمی گرفته تا راحتی را تعویض کنند. وقتی از در برخی منازل که رد می‌شوی می‌بینی یک دست مبلمان تمیز و سالم را فقط به صرف اینکه برای آن جایگزینی خردیده‌اند را گذاشته‌اند جلوی در منزل. اینجاست که فقط یک تلویزیون یک ظرف تخمه کم داری! به خصوص الان که وقت خانه تکانی است با این صحنه در هر جای شهر مواجه میشویم.
ولی ما به شما و این دوستان پیشنهاد می‌کنیم با یک تیر دو نشان بزنند. اول اینکه مبلمان خود را خیلی راحت و بی‌دردسر به پول تبدیل کنند و بخشی از هزینه‌های سرویس چوب جدید یا وسایل دیگر را تامین کنند و همین که باعث شوند خانواده‌ای دیگر از مبلمان آنها که هنوز سالم و قابل استفاده است برای مدتی استفاده کنند.
این کار آسان تر از آن است که فکرش را می کنید و کافی است بدون واسطه یک آگهی رایگان در سایت شیپور بزنید و مبلمان خود را به جای جلوی در منزل در شیپور بگذارید برای فروش یا حتی تعویض …

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.