با کتاب هایی که دیگه لازم ندارین این کارها رو بکنین!

شاید شما هم از اون دسته آدمها باشین که تا قبل از اینکه به آپارتمان کوچیکتون نقل مکان کرده باشین توی خونه پدری بودین و فضای بیشتری برای کتاب ها و کتابخونتون داشتین یا اینکه از خوابگاه یا خونه دانشجویی برگشیتین به شهرتون و کلی کتاب همراهتونه که دیگه به کارتون نمیاد و یا شاید هم به خاطر یه سری مسائل تصمیم گرفتین آپارتمان جدید رو کوچیکی رو انتخاب کنین.
در هر صورت دیگه جایی برای کتابخونه و حجم زیادی از کتاب ها ندارین. کتابخونه رو به یه دوست و یا سمساری فروختین اما با این کتاب ها که بعضیاش مربوط به دوره کودکی، دروس عمومی دانشگاه و یا هدایایی که ازشون چند جلد دارین و یا دیگه چندین بار مطالعه شده و جذابیتی نداره، چیکار می کنین؟ روبرو هستین.
جمع و جور کردن و نگه داری از این کتاب ها یه مسئله هست و تاثیر فضای کوچک برای جلوگیری از خرید کتاب تازه یه مسئله اضافه تر.
احتمالا تصمیم میگیرین یه جوری کتاب ها رو از خونه دور کنین. امیدوارم به فکر ریختنشون تو یه گونی و دادنشون به مراکز جمع آوری کاغذ باطله نیوفتین. این بدترین انتخابیه که میشه کرد. چرا که کتاب در هر حالیت حتی قدیمی و تاریخ گذشته، یه کالای ارزشمند محسوب میشه و شاید افرادی باشن که دقیقا همون نسخه رو نیاز داشته باشن.
از خیر فروش ورش کتاب ها به فروشگاه ها و دست فروشهای کتاب دست دو هم بگذرین. حمل این همه کتاب حتما کار سختیه و تازه با یه قیمت بسیار پایین مجبور میشین بفروشین که احتمالا بعدش می بینید حتی پول کرایه تاکسی هم ازش توش در نیومد.
پس بهترین کار، سر زدن به سایت شیپوره. سایتی که امکان خرید و فروش کتاب های دست دوم رو فراهم کرده. برای این کارمنظور کافیه تو به سایت شیپور سر بزنین و روی دکمه آگهی رایگان کلیک کلیلک کنین.
آدمهای افراد زیادی هستن که برای صرفه جویی در خرید کتاب و به تبع تهیه کتاب های بیشتر با پولی که دارن، ابتدا به سایت های فروش کتاب های دست دوم سر میزنن. دقیقا همون کاری که خودمون توی دوران دانشجویی میکردیم.
فروختن کتاب از طریق اینترنت، راحت ترین شیوه هست. چون مشتری بعد از توافق بر سر قیمت خودش برای گرفتن کتاب به خونه شما مراجعه میکنه وی یا از طریق پیک به دستش میرسه و شما هیچ کمترین دردسری رو نخواهید داشت.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.