آیا می دانید ساعت مچی چیست؟

اگر شما یکی از میلیون ها نفری هستید که هنوز با نگاه کردن به ساعت مچی زمان را می فهمند و این کار لذتی منحصر به فرد برایشان دارد پس شما می دانید ساعت مچی چیست! و همواره برای آن ارزش قائل هستید و هر از چند وقتی یک ساعت مچی تازه می خرید و یا حتی می فروشید! قطعا برای خرید ساعت تازه نیاز به پول دارید و چه بهتر این پول را از فروش ساعتهای قدیمی تان به دست بیاورید!
در ایران برای خرید و فروش ساعت البته هر نوع ساعتی تقریبا بازار ویژه ای وجود ندارد، شاید به همین دلیل است که خیلی از ما تاکنون به فکر فروش ساعتهای قدیمی نیافتاده ایم،اما اگر بازاری وجود داشته باشد که دسترسی به آن آسان و بدون هزینه باشد چطور؟ بازهم به فکر خرید و فروش ساعتهای قدیمی و دست دوم نمی افتیم؟
سایت شیپور مرکز داد و ستد کالاست به ویژه کالاهای دست دومی که بازاری برای خرید و فروش آنها وجود ندارد مثل ساعتهای دست دوم.
این سایت به کسانی که چندین ساعت مچی و رومیزی و دیواری دارند که سالم هستند اما دیگر از آنها استفاده نمی کند این امکان را می دهد که با فروش آسان و فوری آنها بتوانند ساعتهای مچی زیبای دیگری بخرند. ضمن آنکه در این داد و ستد آنلاین فروشنده و خریدار تنها ارکان این معامله هستند یعنی خبری از عضوی به نام واسطه نیست! این یعنی خریدار هزینه ای بابت وجود واسطه نمی پردازد و فروشنده هم درصدی از سود را به واسطه نمیدهد. اما نحوه فروش ساعت مچی در سایت چگونه است؟
ساعت مچی ارزشمندتان را بعد از آنکه به دقت تمیز و نوسازی کردید، سوژه عکاسی می کنید! چندتا عکس با کیفیت از زوایای گوناگون از آن بیاندازید.
یک متن تبلیغاتی جذاب در حد چند جمله کوتاه در معرفی ویژگی های ساعت بنویسید و همگی را در قالب یک آگهی رایگان در سایت شیپوردرج کنید، بعد از آن منتظر بمانید تا خریدارانی که دنبال ساعتتان بوده اند و شما از وجودشان بی خبر بوده اید با شما تماس بگیرند، ساعتتان را به پول تبدیل کنید و با آن از همین سایت شپیور یک ساعت مچی زیبای دیگر بخرید و از دانستن وقت با آن لذت ببرید، چرا که شما می دانید ساعت مچی چیست!

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.