مبلمان نیم ست را فراموش کنین!

بهترین دکورها برای خونه از هماهنگی اندازه و تعداد وسایل با فضای خونه به دست میاد. اینکه گاهی تو خونه دوستتون احساس شلوغی، بی نظمی و بی سلیقگی می کنین، به خاطر نبود هارمونی حجم و تعداد وسایل به کار رفته با متراژ خونه است. اگه خونه کوچیکی دارین، باید یه مبلمان بخرین که حتما فضایی برای رفت و آمد شما باقی بذاره. به خصوص اگه مستاجر هستین. چرا که حمل و نقل مبل های بزرگ هزینه بر و سخته. استفاده از میزهای عسلی بزرگ هم یه ایراد دیگه دکوراسیون خونه هایی با متراژ کوچیک هست.
اما خب، امروز شما به خونه بزرگتری نقل مکان کردین و فضای بازتری رو در اختیار دارین. مبلمان نیم ست شما که حتی عسلی هم نداره دیگه به دردتون نمیخوره. چون همون قدر که صندلی های بزرگ تو خونه کوچیک، ناهماهنگ و زشت هستن، مبل های نیم ست هم تو پذیرایی های بزرگ وصله ناجوری به حساب میان. اما دور ریختن مبلمان (کاری که بعضا دیده شده افراد با کنار خیابون گذاشتن مبلها انجام میدن) و یا فروختن اونا به سمساری راهکار شما نیست. فروش مبلمان به مشتری بدون واسطه سمساری، مبلغ بیشتری رو عاید شما میکنه ولی آگهی زدن تو روزنامه و یا کوچه و خیابون هم نه تنها به صرفه نیست که چندان از لحاظ امنیتی مطمئن نیست.
پس بهترین کار اینکه، توی سایت شیپور، آگهی فروش مبلمان رو بزنین. همیشه مبل های جمع جور و کوچیک زودتر از مبل های بزرگ فروش میرن. چون تعداد افرادی که تو خونه های کوچیک زندگی میکنن بیشتره و اشخاص بیشتری هم هستن که مایلند هزینه کمتری برای خرید مبل صرف کنن. به همین دلیل خرید مبلمان دست دوم براشون در اولویت هست.
اینکه چطور میشه مبلمان رو به قیمت واقعی بفروشیم، نیازمند انجام یه سری تعمیرات و تغییرات در مبلها هست که می تونین مطالب کاربردی زیادی در همین زمینه توی وبلاگ شیپور پیدا کنین. حتی اینکه چطور میتونین با انتخاب یه عکس برای آگهی، مشتری های بیشتری جلب کنین از جمله راه کارهای فروش سریعتره که در مطلب قبلی ما در مورد تعمیرات مبلمان قبل از فروش، می تونین اون رو بخونین.
حالا شما هم میتونین، بعد از فروش مبلتون، یه دست مبلمان مناسب از بین آگهی های دست دوم انتخاب کنین. خرید مبل دست دوم نگرانی چندانی نداره چون تقریبا ظاهر و باطن مبل مشخصه، فقط کافیه یه نگاهی به لایه درونی تشک ها و وضعیت فنرهای مبل بندازین.
خوبیه خرید و فروش مبل دست دو، در ایجاد امکان تغییر دکوراسیون خونتون با هزینه کمتر در زمان کمتر و جلوگیری از تکراری شدن فضای منزل میشه. اگه شما درآمد متوسطی داشته باشین نمیتونین هر دو سه سال یه بار هم مبلمان منزل رو عوض کنین اما اگه هزینه کمتری براش پرداخته باشین و بخوایین هزینه زیادی هم صرف خرید مبل تازه نکنین، تغییر دکوراسیون خونه چندان هزینه بر نیست. چون سایت داد و ستد شیپور مشکل رو حل کرده.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.