گیتار که نواخته نشود باید فروخته شود!

رشد علم، تکنولوژی، گسترش ابزار ارتباطی و اهمیت آموزش در تعیین جایگاه آتی افراد منجر به آن شده است که امروز بیش از گذشته، خانواده ها به مسئله علم، سوادآموزی و هنرمندی فرزندانشان توجه داشته باشند. به همین دلیل کودکان به ویژه در شهر های بزرگ از ابتدای ورود به محیط اجتماعی از طریق کودکستان، با آموزش های هنری و ورزشی در کنار مسئله دروس علمی آشنا می شوند.
یکی از جذابترین و پر طرفدارترین حوزه ها برای والدین، آموزش موسیقی به کودکان است. از این رو تهیه ابزار موسیقی ابتدای کار خواهد بود. در میان رشته های موسیقی، گیتار به دلیل حمل و نقل ساده و جدید بودن آن نسبت به صدای سازهای سنتی ایرانی مانند تار، در سالهای اخیر با اقبال خوبی روبرو شد.
در این شرایط بازار خرید و فروش این ساز نیز رونق گرفت. اما مسئله آن است که هر فرد پس از طی کردن یک دوره آموزش گیتار، می بایست، ساز خود را حرفه ای تر می کرد. به همین جهت اکنون کسانی هستند که پس از گذراندن چندین سال آموزش، چند گیتار مشقی، تمرینی و آماتور دارند که عملاً دیگر کاربردی برایشان ندارد. ضمن آنکه این سازها جای زیادی را در اتاق اشغال می کنند.
با این اوصاف، ما به شما و دوستانتان که چنین مشکلی دارند، فروش اینترنتی گیتار را پیشنهاد می دهیم. سایت شیپور به شما کمک می کند تا با فروش گیتارتان به علاقه‌مندان این ساز، بخشی از هزینه های شما برای خرید گیتاری جدید و حرفه ای تر و یا شرکت در کلاس های آموزشی را تأمین کند.
اهمیت سایت شیپور به عنوان یک سایت فروش لوازم دست دوم در این است که با توجه به گسترش روزافزون کاربران اینترنت، روزانه مخاطبان زیادی را به خود جلب می کند. افرادی که درصدد خرید وسایلی با هزینه کمتر هستند و در عین حال مایلند آموزش موسیقی را آغاز کنند. از این رو، بهترین گزینه برای خریداران سازهای مشقی و مبتدی که به تبع در آینده کاربردی برایشان نخواهد داشت، خرید از عرضه کنندگان سازهای دست دوم است.
در این شرایط، سایت شیپور، با ارائه امکاناتی برای درج آگهی شما در زمینه فروش گیتارهای بدون کاربردتان، تبدیل به فروشگاهی مجازی برای لوازم دست دوم موسیقی می شود و مشکلات خریداران و فروشندگان را در زمینه یافتن مغازه های عرضه کننده سازهای دست دوم، مرتفع می کند.
مسئله قابل تأمل دیگر در فروش گیتارهای دست دوم، امانت نگذاشتن ساز در مغازه است. شما صرفاً عکس آن را با توضیحاتی در مورد جنس ساز، نوع آن و قدمتش بفرستید تا در آگهی درج شود.
از این رو، سایت شیپور را به تمامی فروشندگان سازهای دست دوم، علاقمندان به موسیقی و افرادی که مایلند آرزوی دوستشان در یادگیری این هنر را تحقق بخشند، برای عرضه و تهیه گیتار معرفی می کنیم.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.