شیـپـوری‌هـا روزشـان را چگونه می‌گذرانند؟

شیـپـوری‌هـا روزشـان را چگونه می‌گذرانند؟

شیپور سعی دارد فرهنگ فروش آنلاین را در بین املاک جا بیندازد.

از در که وارد می‌شوی کارکنانی جوان و پرتلاش را می‌بینی که در محیطی گرم و صمیمی‌ مشغول کار هستند. بخش فنی، تیم اجرایی، مارکتینگ، نیروی انسانی و… در کنار یکدیگر روزشان را در شیپور آغاز می‌کنند. با کارکنان این مجموعه که برخورد می‌کنی، انرژی و انگیز ه‌شان برای ارائه بهترین خدمات در نوع

خود جالب توجه است.

وقتی کارکنان جوان در دفتر کار شیپور حاضر می‌شوند، وقت استندآپ فرا می‌رسد. در جمع دوستانه استندآپ، کارکنان مسائلی را که در کار با آن مواجه هستند مطرح می‌کنند و کارهایی که قرار است به فهرست وظایفشان اضافه یا در جهت بهتر شدن کیفیت خدمات‌شان انجام شود، به آنها محول می‌گردد.

استندآپ، جلسه پرسش و پاسخی است که در نهایت با نظرات کارکنان و سرپرست به یک جمع‌بندی مفید می‌رسد. کیفیت عکس، ثبت آگهی، ارائه خدمات بهتر، اپلیکشن و بازخورد مشتریان از بحث‌های داغ این استندآپ است. سرپرست کارشناسان در استندآپ وقتی صحبت‌ها و دغدغه‌های کارکنان جوان را درباره کار می‌شنود، با صبر و حوصله خاصی به آنها گوش می‌دهد، پاسخگویشان است و در نهایت به آنها می‌گوید: بچه‌ها کار ما با تکرار و به مرور زمان پیش خواهد رفت. کار سختی پیش‌رو داریم اما وظیفه اصلی‌مان فرهنگسازی است.

حالا نوبت کارشناسان شیپور است که بعد از یک گپ و گفت دوستانه و موثر، کار روزانه‌شان را آغاز کنند. آنها با دفاتر مشاورین املاک تماس می‌گیرند و پس از انجام هماهنگی‌های لازم، با یونیفرم مخصوص شیپور به محل موردنظر می‌روند و به این ترتیب خدمات این مجموعه را به املاک معرفی می‌کنند. بچه‌ها گوش به زنگ هستند و تماس‌های شیپور بی‌پاسخ نمی‌ماند.

طی این رفت و آمدها، اعضای شیپور توانسته‌اند رابطه‌ای صمیمی با مشاوران املاک برقرار کنند و این رابطه دوستانه با سرکشی ماهانه کارشناسان شیپور بهدفاتر مشاورین املاک محکم‌تر می‌شود.

خدمات شیپور کاملا رایگان است و عکاس‌های خوش‌ذوق آن پس از به توافق رسیدن کارشناسان با مشاوران املاک برای عکاسی از خانه‌های کوچک، بزرگ، لوکس و قدیمی‌روانه مناطقی که برایشان تعیین شده می‌شوند تا هنرشان را برای فروش هرچه بهتر مسکن موردنظر نشان دهند، زیرا آنطور که معلوم است شیپوری‌ها بسیار به کیفیت عکس‌های اپلیکشن‌شان اهمیت می‌دهند.

سینا یکی از کارشناسان این مجموعه می‌گوید: شیپور سعی دارد فرهنگ فروش آنلاین را در بین املاکی‌ها جابیندازد. قرار نیست دست مردم را در دست هم بگذاریم، بلکه قرار است دست مشاورین املاک را در دست مردم بگذاریم.

او می‌گوید: آژانس‌های املاک از شیپور راضی هستند. این اپلیکیشن محدودیت آگهی ندارد و زمان تایید آگهی توسط این مجموعه ۳ دقیقه است، در صورتی که در سایت‌های دیگر این زمان تا ۷، ۸ ساعت طول می‌کشد. سینا شیپور را از معدود شرکت‌هایی می‌داند که به صورت حضوری و برای ارائه خدمات رایگان به املاک مراجعه می‌کنند.

سارا سرپرست عملیات املاک نیز می‌گوید: شیپور یک سایت سراسری در کشور است. البته هنوز این مجموعه در شهرهای دیگر کارشناس ندارد اما خدمات آن برای شهرهای دیگر نیز رایگان است و استقبال از آن در شهرهای شمالی زیاد است.

او می‌گوید: بچه‌ها هر روز برای عکاسی با توجه به مناطقی که برایشان در نظر گرفته شده است، به خانه و آپارتمان‌های موردنظر می‌روند و عکس‌های گرفته شده را به آژانس‌های مسکن تحویل می‌دهند تا این عکس‌ها در سایت آپلود شوند.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.