چگونه یک آگهـی خوب داشته باشیم؟

چگونه یک آگهـی خوب داشته باشیم؟

شاید سال‌ها می‌شود که برای کسب وکارتان مشغول تلاش هستید اما هنوز موفق نشده اید که نسبت به میزان تلاشتان مشتری‌های خود را به دست بیاورید.یکی از دلایل اصلی این مشکل، آشنا نبودن با فضای تبلیغاتی نوین و نحوه صحیح استفاده از آن است. این روزها بیشترین و کاربردی ترین فضای تبلیغات را اینترنت تشکیل می‌دهد، شیپور به عنوان یک رسانه جدید و پیشگام در عرصه تبلیغات و آگهی اینترنتی در ایران توانسته صاحبان مشاغل و ایده را در اندک زمانی به مشتری‌های خود ارتباط دهد و بر همین اساس شناسایی مخاطب بسیار دقیق تر و سریع‌تر از رسانه‌های دیگر است.

استفاده از سایتی مانند شیپور مزایای مختلفی را به همراه دارد که اگر بخواهیم به طور مختصر بیان کنیم می‌توان از موارد زیر نام برد:

اطلاع رسانی سریع و دقیق

هزینه بسیار اندک

پشتیبانی و نظارت کامل

هدفگیری دقیق مخاطبان مورد نظر

در دسترس بودن

سرعت انتشار بالای اطلاعات کاربردی

و موارد فراوان دیگر.

اما باید این مسأله را مورد توجه قرار داد که صاحبان آگهی با رعایت یک سری نکات می‌توانند به نتایج بهتری دست پیدا کنند و موفقیت بیشتری برای خود حاصل کنند.

در این شماره به نکات مورد استفاده در تولید یک آگهی خوب و پربازده به ویژه در حوزه ملک می‌پردازیم.

عنوان مناسب

برای آگهی‌های خود حتما عنوان و تیتر مناسب انتخاب کنید، یادتان باشد که یک عنوان خوب ویترین کار شما است و اولین مواجهه مشتری با شما به واسطه عنوان آگهی شما است. در متن آگهی تان به طور هوشمندانه از واژگان مرتبط با حوزه کاری خودتان استفاده کنید. با یک عنوان مناسب می‌توانید مشتری خود را برای خرید و مطالعه آگهی تحریک کنید.

زبان مناسب در آگهی

آگهی یک فرصت بسیار محدود برای جلب نظر مشتری است، انتخاب زبان نا آشنا و مبهم در متن آگهی، باعث می‌شود تا مشتری نتواند تعامل خوبی با آگهی دهنده برقرار کند. زبان آگهی تان نباید فخر فروشانه باشد. بهترین زبان، زبان مشتری شما است.

مشخصات آگهی

فرم مشخصات آگهی خود را تا جایی که می‌توانید کامل پرکنید. یک آگهی کامل و بدون نقص اعتماد‌های بیشتری را به دنبال دارد. یادتان باشد در مشخصات صداقت بهترین چیز است، عدم صداقت می‌تواند مشتری را برای همیشه از ما دور کند. بهترین سرمایه‌گذاری اعتماد مشتریان است.

متن آگهی

یادتان باشد مزایای ملک خود را در متن شرح دهید اما غلو نکنید.

متن آگهی شما باید بسیار متقاعد کننده و به یادماندنی باشد.

پیام خود را خیلی کوتاه در متن آگهی به مخاطب انتقال دهید اما یادتان باشید متن آگهی تان باید جذاب باشد نه خنثی.

سعی کنید متن آگهی تان بدون غلط املایی باشد.یک متن ویراسته شما را در کارتان حرفه‌ای تر نشان می‌دهد.

انتخاب عکس

یادتان باشد حتما آگهی‌تان را با عکس همراه کنید.تحقیقات نشان داده طرفداران آگهی‌های تصویری دوبرابر آگهی‌هایی است که تنها به متن اکتفا می‌کنند. مشتری‌ها به آگهی‌هایی که دارای عکس است اعتماد بیشتری می‌کنند.

یادتان باشد از عکس‌های واقعی ملک استفاده کنید.

عکس‌های با کیفیت بالا و حرفه ای برای مشتری‌ها جذاب تر و ترغیب کننده تر است.

حتما در مجموعه عکس‌هایتان برای بازخورد و جلب مشتری از عکس نمای خارجی ساختمان هم استفاده کنید. این نکته را فراموش نکنید که آگهی‌های عکس‌دار همیشه برنده هستند.

از درج عکس‌های تکراری برای آگهی‌های متفاوت پرهیز کنید، این کار اعتماد مشتری را از بین می‌برد.

عکس آگهی نباید دارای نوشته با فونت درشت و رنگی باشد که تصویر آگهی را غیر قابل مشاهده کند.

سعی کنید از تمام قسمت‌های ملک مورد نظر عکس ارایه دهید. تحقیقات نشان داده درج عکس با کیفیت از تمامی‌قسمت‌ها، آگهی را تا چندین برابر پر بیننده‌تر می‌کند.

نحوه ارتباط

یادتان باشد که تلفن خود را همیشه دقیق وارد کنید.

شماره و آدرس اینترنتی ای را در آگهی‌ها درج کنید که پاسخگوی آن باشید حتی بهتر است با مشاور املاک خود هماهنگ کرده و شماره وی را درج کنید. یادتان باشد بعضی از مشتری‌ها تنها یک بار تماس می‌گیرند!

در صورتی که موارد بالا را رعایت کنید، یک آگهی کامل و با کیفیت خواهید داشت که می‌تواند در در فضای رقابتی موفق تر عمل کند.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.