چگونه لباس از مد افتاده تان را بفروشید!

لباس های بسیاری دارید که تنها یکبار در یک مهمانی یا جشن پوشیده اید؟
دیگر تمایلی به پوشیدن آنها ندارید چون از مد افتاده اند؟
یا به طوری کلی دیگر مدلشان را دوست ندارید؟
نه تنها مجبور نیستید دوباره آن لباس ها را بپوشید بلکه می توانید آنها را بفروشید! اما در نظر داشته باشید که لباس از مد افتاده خریدار نخواهد داشت، پس اول مدل آنها را با چند تغییر کوچک بروز کنید بعد چندتا عکس زیبا از آنها بگیرید و در سایت شیپور بگذارید تا خانم های خوش سلیقه خریدار با شما تماس بگیرند!
تغییر ظاهر و مدل لباس شب، نیازمند بررسی دقیق لباس و مشورت با یک خیاط زبردست است. بر این اساس در اینجا شش روش تغییر لباس به شما پیشنهاد می شود:
۱٫ اولین راه، تغییر دکمه ها و کمربند است. برای این منظور سعی کنید از دکمه های جدید و کمربند های تازه به بازار آمده استفاده کنید به طوری که رنگ آنها بتواند روی کلیت رنگ آمیزی لباس تاثیر بگذارد و امکان هماهنگ کردن شما با کفش و یا زیورآلات جدید را فراهم کند.

۲٫علاوه بر این ها اگر گلدوزوی، پولک دوزی و منجوق روی بورس هستند، طرح مدنظرتان را انتخاب کنید و پس از مشورت با یک طراح لباس، رنگ و محل گلدوزی و پولک دوزی را برگزینید. از پاپیون، گل های تکه دوزی شده هم برای تزئین لباس و تغییر مدل آن نیز می توان بهره برد و یا برعکس، در صورت تغییر مد، آنها را از لباس جدا کرد.

۳٫ تغییر یقه لباس گاه به شکل افزودن کراوات های زنانه، برداشتن یقه و تبدیل آن به یقه های گرد و باز امکان پذیرند. همچنین اگر یقه های توری مد شده است آن را به لباس اضافه کنید و یا اگر استفاده از این یقه ها دوره اش گذشته آن را از روی لباس بردارید.

۴٫ در مورد لباس های باز و دکلته می توان با تهیه کت های حریر و یا پارچه ای، اضافه کردن بند به سرشانه ها و یا پوشش تور و حریر در ظاهر لباس تغییرات ایجاد کرد.
۵٫ قد دامن و میزان انحنای اطراف آن نیز به راحتی قابل تغییرند. همچنین می توان دامن لباس هایی شب را نیز کاملا عوض کرد. در این صورت از خیاط بخواهید از قسمت کمر لباس، دامن قبلی را جدا کند و با استفاده از تورهای مخصوص دامن که برای پف دار نشان دادن آن، کمی زبر هستند، یک دامن جدید به لباس اضافه کند. غیر از این کار، می توانید پارچه جدیدی را پلیسه کرده و دامن تازه را به بالاتنه لباس بدوزید.
۶٫ همچنین می توان اندازه آستین را تغییر داد. بر این منظور کوتاه کردن شیوه راحتی است. اما اگر تا پیش از این لباس شما آستین کوتاهی داشت از یک خیاط ماهر برای افزودن حریر، پارچه های گیپور و تور به منظور بلند شدن آستین کمک بگیرید

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.