لباس عیدم رو دوست ندارم!

تقریبا نزدیک عید بود. شاید سه یا چهار روز مونده بود سال تحویل بشه، که بهم خبر دادن یه مراسم عروسی پیش رو داریم. اینکه قرار بود توی تعطیلات به یه جشن خیلی عالی برم خوشحالم می کرد ولی مسئله خرید لباس که یادم می اومد نگران می شدم. راستش اونقدر وقت نداشتم برم چند جای شهر و دنبال یه لباس که به دلم بشینه بگردم. واسه همین توی یه زمان دو سه ساعته ای که گذاشتم، لباسو خریدم.
بدم نیست ها، ولی همین که مراسم تموم شد دیگه دلم نخواست بره تو کمد لباسام. البته یکی دو تا لباس دیگه هم داشتم که چشمم همینجوری خورده بود و خریده بودم، اونا رو هم دوسشون نداشتم. به نظرم لباس های عجله ای که رنگ و طرحش به دلم نیست، دلیلی نداره تو کمد و بقچه انبار بشن.
واقعیتش اینکه وقتی میام کلی لباس تا شده بدون استفاده رو تو کمد می بینم، موج منفی بهم میدن، به خودم میگم “که آخه این همه وقت گذاشتی و پول دادی لباس خریدی حالا ریختی یه گوشه؟!”
همین قضیه باعث میشه که دیگه سراغ مدل های جدید هم نرم و بگم من کلی لباس دست نخورده دارم.
به خاطر همین، تصمیم دارم قبل از اینکه لباس هام مدلشون قدیمی بشه و یا خط تای اونا عمیق تر شن، برای فروش توی سایت شیپور بذارم. زمانش هم خوبه دیگه. چون احتمال میدم مردم که وقت آزادتری دارن، بیشتر تو نت می چرخن و به آگهی های من تو شیپور هم بر می خورن. یه جورایی احتمال دیده شدن آگهی لباسام تو تعطیلات بیشتره و البته نیاز خانم ها به خرید و تغییر ظاهر هم بیشتره!
یادمه قبلا تنها جایی که می شد ازش لباس دست دو خرید، بازار تاناکورا بود. اونجا کلی لباس بود که بسته به قیمشتون شسته و یا اتو هم شده بودن. واقعیتش من یکی دوباری بهش سر زده بودم. البته از رو کنجکاوی. چون اصلا دلم نمی خواست لباسی رو بپوشم که معلوم نبود از کجا میاد.
اما سایت شیپور با کار خلاقانه ای که کرده، به خریدار فرصت میده که فروشنده رو بشناسه و بعد خرید کنه.
البته من بعد از آگهی لباسام، نگاهی هم به لباسهای توی سایت انداختم. قیمتاش مناسبن و پیداست که مشکلی هم ندارن و اگه به این نتیجه برسم که بخرم، میتونم بدم خشکشویی. که حسابی نو و تر و تمیز بشه!
من قبلا هم از این کارا کردم. یعنی الان تو کمد من جز لباس های ضروری و لباس هایی که مرتب می پوشم چیزی نیست. چرا که هر وقت از چیزی خسته میشم و یا دیگه مدلش برام جذاب نیست تو این سایت آگهی می کنم. آگهی هاشم که رایگانه. پس مشکل پول هم ندارم.
ولی یادتون باشه، قبل از آگهی کردن، حتما لباس شسته شه، اتوکردن، رفع لکه ها و خرابی هایی که ممکنه تو همون یکی دوبار پوشیدن رخ داده باشه هم باید، انجام بشه. یه کار دیگه که من می کنم، گذاشتن عکس از لباس توی تن مانکنه. اینطوری بهتر مشخص میشه که لباس چه جور برش و تن پوشی داره.
در ضمن اگه خواستین جذابیتی به عکس بدین، لباس رو با گوشواره، گردن بند و یا کیفی که باهاش هماهنگه، توی تصویر بذارین. من خودم همیشه گوشواره های هم رنگ برای لباسام میخرم که اونو به صورت اشانتیون به مشتری میدم.
خلاصه اینکه، اگه الان به ذهنتون رسید چه جوری هزینه لباسی که فقط روز اول عید پوشیدیدن و متوجه شدین مشابه اونو بقیه هم دارن، به جیبتون برگونین و یا اینکه دلتون خواست یه لباس جدید برای بقیه دید و بازدید ها به تن کنین، شیپور کمک زیادی می تونه بهتون بکنه.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.