اگر گیتار ی نیستید پس شیپوری باشید!

اشتباه کردید رفتید دنبال گیتار؟ حالا درست فکر کنید و از آن پول بسازید!
می‌گویند جلوی ضرر را هرجایی بگیری منفعت است. این که می‌گویند هرجا و هر زمان این کار را بکنید یعنی اینکه باید گذشته را جبران کرد.
خیلی‌ها در زندگی اشتباهاتی را مرتکب می‌شوند که شاید بعضی از این اشتباهات در سرنوشت آنها تاثیرگذار باشد و شاید هم برخی تنها یک تجربه تلخ باشد یا یک درس عبرت‌آموز! ولی می‌توان با حرکاتی کوچک آن درس‌ها را تبدیل به شیرینی کرد.
در اینکه ایرانی‌ها اهل ذوق و هنر هستند که شکی نیست، ولی از طرفی موج‌های مختلف در کشور ما حرف اول را می‌زند. کمی به دور اطراف خود نگاه کنید قطعا این موج‌ها را خواهید دید. از خرید لوازم منزل، مدل‌های خودرو، نمونه مشخصی از گوشی یا تیپ و مد گرفته تا حتی انواع سرگرمی‌ها، تفریحات یا شبکه های اجتماعی، همه و همه موج‌هایی هستند که مدت زمان مشخصی دارند.
در مطلب قبلی شیپور برای موج جدید به سمت گیتار الکتریک گفتیم چند سال پیش اگر دقت می کردید خیلی از جوان‌های گیتار به دوش را می دیدید که مسیر آموزشگاه و خانه را به عشق پیشرفت و تبدیل شدن به یک گیتاریست و نوازنده سرشناس می‌پیمودند و سودای شهرت را در سر می پروراندند.
خیلی‌هایشان شاید الان به مدارج بالایی رسیده باشند، ولی اگر بخواهیم کلاهمان را قاضی کنیم باید بگوییم خیلی‌ها به دلیل گرفتاری در موج معروف یا شاید هم برای تفریح و سرگرمی به این مسیر رفتند.
این افراد در پایان خط به دو گروه تقسیم می‌شوند. گروه اول آنهایی هستند که به کل فکر می‌کنند استعداد موسیقی یا این ساز را ندارند و گروه دوم آنهایی هستند که احساس می‌کنند به کل مسیر را اشتباه آمده‌اند.
در هر حال فرقی نمی‌کند مهم این است که آنها دیگر به سراغ سرنوشت جدیدی رفته‌اند و پا در مسیری جدید گذاشته‌اند. اما یک سوال پیش می‌آید، اینکه سرنوشت آن ساز یا بهتر بگوییم همان گیتارشان چه شد؟
آن گیتارها اگر خیلی خوش‌شانس باشند الان در جایی استفاه می‌شوند ولی بیشترشان خوش شانس نیستند چون یا دارند خاک می‌خورند یا گوشه‌ای به عنوان یک شی تزئینی قرار گرفته‌اند. پس بهتر نیست فکری به حال آنها بکنید؟ قطعا مسیر جدیدی که انتخاب کرده اید هم هزینه‌های خاص خودش را دارد.
از طرفی خیلی‌ها هستند با عشق و علاقه می‌خواهند در مسیر قبلی شما قدم بگذارند و نیاز به ابزار مناسب با قیمتی مناسب دارند. پس خوشحال باشید که جایی مانند شیپور هست که هر دو گروه به سود خود برسند.
کافی است به این سایت سری بزنید و با یک آگهی رایگان گیتار خود را بی مقدمه به پول نزدیک کنید. مطمئن باشید خریداران زیادی منتظر هستند تا از ساز بدون استفاده شما بهترین لذت را ببرند و از طرفی شما هم با پول گیتار خود می‌توانید هر کاری دلتان خواست انجام دهید. می‌توانید گوشی بخرید، تبلت بخرید، لپ‌تاپ بخرید، مسافرت بروید و … که همه این موارد باز هم به سادگی در سایت شیپور در اختیار شماست.
اگر گیتاری نیستید پس شیپوری باشید…

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.