اگر دوربین عکاسی ندارید بخوانید اگر هم دارید بخوانید…

دوربین عکاسی یکی از وسایلی است که قیمت بسیار زیادی دارد به ویژه که اگر از نوع حرفه ای باشد. به همین دلیل خیلی از افراد نمی توانند آن را بخرند و مثلا اگر برای یک سفر مهم و تکرار نشدنی دوربین عکاسی خوب و با کیفیت و با قابلیتی لازم داشته باشند مطمئنا باید میلیون ها تومان هزینه کنند تا دوربین عکاسی مناسبی بخرند و این هزینه علاوه بر هزینه های سفرشان می شود. از طرفی دیگر خیلی از افراد هستند که زمانی یک دوربین عکاسی حرفه ای یا نیمه حرفه ای تهیه کرده اند و حسابی برایشان خرج و هزینه برداشته است اما الان مدت هاست که از آن استفاده نکرده اند. یا به طور کلی استفاده کمی از دوربین شان دارند یا شرایطشان دچار تغییر شده است و نمی توانند تا زمانی طولانی از آن استفاده کنند. در چنین موقعیتی واقعا حیف نیست که یه دوربین حداقل چهار میلیون تومان یا ده میلیون تومانی مدتها و حتی سال ها بی استفاده بماند و این سرمایه و پول بدون سود و استفاده بماند؟

از طرفی دیگر کسانی که سفرهای خاصی در پیش دارند و آرزو دارند که یک دوربین عکاسی حرفه و نیمه حرفه ای لحظات و شگفتی های سفرشان را ثبت کند اما خودشان این مقدار هزینه را نمی توانند برای داشتن یک دوربین آن هم برای یک سفر چند روزه بپردازند!

مثلا همین تعطیلات عید و نوروز و سفرهای نوروزی، که خیلی ها برای داشتن یک دوربین عکاسی مجبورند از بسیاری کارهای ضروری دیگر بگذرند و آن را تهیه کنند. اما وقتی می توان این کار را بدون انجام این هزینه زیاد انجام داد چرا این هزنی هرا به خودمان تحمیل کنیم؟

چاره این عدم تعادل چیست؟ اجاره دادن و اجاره گرفتن.

شما که دوربین گرانقیمت و حرفه ای دارید و مدت هاست فرصتی پیش نیامده است تا از آن استفاده کنید می توانید از این سرمایه و پول استفاده کنید، از دوربین عکاسی چندتا عکس حرفه ای بگیرید و با یکی عنوان مناسب برای آگهی آن را در سایت شیپور ثبت کنید. ثبت آگهی و استفاده از تمام خدمات سایت و اپلیکیشن شیپور رایگان است. می توانید عنوان آگهی تان را اجاره دوربین عکاسی در نظر بگیرید. تا افرادی که به دنبال اجاره دوربین هستند بتوانند راحت تر آگهی شما را ببینند.

حتی می توانید لوازم جانبی یا اصلی دوربین تان را اجاره بدهید مثل کیف، لنز و پایه و … خیلی ها دنبال اجاره کردن همین لوازم جانبی هستند.

شمایی که دنبال اجاره دوربین هستید می توانید در صفحه دوربین عکاسی سایت شیپور گشتی بزنید و آگهی های مرتبط با این موضوع را ببینید. اگر مورد دلخواه تان را پیدا نکردید خیلی آسان می توانید یک آگهی با عنوان درخواست اجاره دوربین ثبت کنید تا با پرداخت یک هزینه بسیار کمتر دوربین اجاره کنید و لحظه های خاص و شگفت انگیز سفرتان را ثبت کنید.

برای تمام این کار به سایت شیپور صفحه دوربین عکاسی مراجعه کنید.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.