اگر عیدی دوربین گرفته اید و لازمش ندارید بخوانید…

روز تولد، سالگرد ازدواج، اعیاد مختلف مثل عید نوروز و … از جمله زیباترین روزهایی هستند که هر کسی انتظار فرارسیدن آنها را می‌کشد تا در این روز در کنار دیگر عزیزانش بتواند جشن بگیرد.
از دیرباز هم دادن تحفه و هدیه در بین ایرانی‌ها و دیگر مردم رسم بوده است و به نوعی خیلی‌ها فکر می‌کنند اگر دست خالی باشند، برایشان کسر شان است و سعی می‌کنند بهترین هدیه را که در توانشان هست تهیه کرده و به عزیزان خود اهدا کنند. به ویژه در عید نوروز که بزرگترها و کوچکترها به یکدیگر عیدی می دهند.
تا همین چند سال پیش شاید در یک مراسم می‌دیدید که از هر نمونه هدیه مانند لوازم منزل، تابلو، ظروف مختلف و … چند تایی مدل تکراری به عنوان هدیه آورده شده است که شاید همه آنها هم به کار میزبان نیاید و او هم در مراسم‌ بعدی آن را برای فرد عزیز دیگری هدیه ببرد یا عیدی داد.
اما الان دیگر اوضاع فرق می‌کند و نه تنها تنوع محصولات زیاد شده بلکه با استفاده از کارت‌های هدیه بانک‌ها مختلف می‌توان حق انتخاب را به افراد داد تا هر چه دوست دارند بخرند. البته بعضی‌ها این موضوع را نوعی بی احترامی می‌دانند و سعی می‌کنند کالایی را به عنوان یادبود برای عزیز خود تهیه کنند.
دوربین می‌تواند یکی از هدایای جذابی باشد که احتمالا آن را دریافت کرده‌اید و هم خوشحال هستید و هم ناراحت! خوشحال از این بابت که هدیه گرفته‌اید و ناراحت از اینکه به دوربین نیاز ندارید، وقت و حوصله یاد گرفتن آن را ندارید، یا اصلا عکاسی را دوست ندارید دوربین هم وسیله کم ارزشی نیست که به راحتی بتوان از آن گذشت.
پس در این شرایط مجبور هستید دوربین را برای همیشه بدون استفاده نزد خود نگه دارید و نه تنها از آن لذت نبرید که افسوس هم بخورید. ولی این طور نیست چون راه های بهتری هم وجود دارد.
خیلی‌‌ها هستند که دنبال دوربینی مشابه مدل شما می‌گردند تا با قیمت مناسب آن را تهیه کنند. پس بهتر است می توانید به سایت شیپور سر بزنید و یک آگهی رایگان با متن و عنوان مناسب و عکس هایی از دوربین تان را ثبت کنید تا بدون واسطه آن را به کسی بفروشید که حداقل از کارکردن با دوربین لذت می‌برد.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.