اگر می خواهید سشوار بخرید، بخوانید!

الان دیگه تقریبا همه در خانه یکی یا دوتا سشوار دارند، چون تصور آراستگی بدون سشوار سخت و ناممکن شده! فکرش را بکنید صبح بیدار می شوید و باید برید بیرون…سرکار، دانشگاه، گردش و یا هر جای دیگری. طبیعتا صبح که از خواب بیدار می شوید موهای شما مثل عکس های اینستاگرامتان مرتب، درخشان و زیباست نیست! و نیاز دارید که از سشوار استفاده کنید تا موهای شما زیبا و مرتب بشود.

اما برای انتخاب و خرید یک سشوار مناسب که نیاز ما را برطرف کند و برای مدت نسبتا طولانی عمر کند چه معیارهایی را باید در نظر داشته باشیم؟

اول از همه باید ببینید که میزان دفعات استفاده تان از سشوار چقدر است؟ آیا استفاده روزانه دارید یا ماهانه؟

اگر هر روز از سشوار استفاده می ‌کنید باید دنبال سشواری با وات بالا باشید. به عنوان مثال آرایشگران معمولاً با یک سشوار ۲۶۰۰ واتی کار می‌ کنند، چون هر روز چندین بار باید از آن استفاده کنند.

جنس موهایتان چگونه است؟

آیا موهای نازک و نرم دارید؟ پس به یک سشوار خیلی قوی احتیاجی ندارد!

آیا موهای ضخیم‌، پرپشت یا زبر دارید؟ پس باید یک سشوار قوی تهیه کنید!
سشوارها انواع مختلفی دارند و از مواد متفاوتی ساخته می شوند، مثل سرامیک و کهربا…هر کدام از این مواد اولیه ویژگی خاصی دارند، مثلا مواد معدنی که به روکش سشوار اضافه می ‌شود محافظت طبیعی از یون‌ ها را فراهم می ‌کند تا وز شدگی موها را کاهش دهد.

مساله مهم بعدی در انتخاب سشوار، میزان صدای آن است، هنگام خرید حتما در محل ساکتی سشوار را روشن کنید و صدای آن را بشنوید.
اگر باد سرد این دستگاه برای تان مهم است حتما از فروشنده بپرسید که دستگاه باد سرد هم دارد یا نه و آن را هم امتحان کنید. توجه داشته باشید که باد سرد سشوار برای نگه داشتن حالت موها ضروری است؛ چرا که بعد از شکل دادن موها با باد داغ باید از باد سرد استفاده کنید تا موها شکلشان ثابت شود.
اگر شما هم تصور می کنید صدای موتور سشوار با سرعت و قدرت باد آن ارتباط مستقیم دارد، تصورتان درست است!
سشوارهایی که موتور آن ها کم صداتر است، ممکن است سرعت دمیدن بادشان کندتر، یا امکانات کمتری داشته باشند که بر کارایی دستگاه تأثیر می گذارد.
اگر دوست دارید موهایتان خوب حالت بگیرد و خودتان هم نمی توانید برس گردان را در دست بگیرید و تسلط چندانی ندارید، سشوار های چرخی را فراموش نکنید. چون این سشوارها مجهز به برس گردان هستند که همزمان با دمیدن باد می توانید آن را با فشار دکمه بچرخانید و مثل یک آرایشگر ماهر موهایتان را حالت بدهید.

برای خرید و فروش انواع سشوار به سایت شیپور صفحه سشوار مراجعه کنید.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.