معرفی ۱۰ تلویزیون برتر HD سال برای بهترین انتخاب در لوازم خانگی

تلویزیون یکی از مهم ترین لوازم خانگی در هر خانه است. برای انتخاب تلویزیون باید به ویژگی های مهم زیادی دقت بشود. در متن زیر ۱۰ تلویزیون برتر سال ۲۰۱۵ با مشخصات ذکر شده اند. با مطالعه این مطلب می توانید بهترین انتخاب را برای خرید قسمتی از لوازم خانگی مهم خود را یعنی تلویزیون در سال ۲۰۱۵ میلادی داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با خصوصیات مهم تلویزیون های۳۲ اینچی امسال به متن بهترین تلویزیون های ۳۲ اینچی سال ۲۰۱۵ کدامند؟!مراجعه کنید.

ال جی LG 65EF9500

این تلویزیون ال جی بهترین کیفیت ۴K ممکن برای خرید را به شما خواهد داد. این محصول در نرخ رایج لوازم خانگی کمی گران قیمت به حساب می آید. این محصول صفحه نمایش به اندازه ۶۵ اینچ از نوع OLED، سرعت جا به جایی تصویر ۲۴۰ هرتز، رزولوشن تصویر ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰، ۳ پورت HDMI، نسبت متوسط کنتراست بی نهایت، میانگین سطوح سیاه و سفید صفر شمع بر متر مربع و قابلیت پخش سه بعدی را دارد. قیمت این تلویزیون ۹۹/۴۹۹۹ دلار نزدیک به ۱۷ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

Insignia NS-55DR420NA16

این تلویزیون با یک قیمت معقول ویژگی های خوبی در اتصالات و عملکرد را به مشتری خواهد داد. این محصول صفحه نمایش به اندازه ۵۵ اینچ از نوع LED، سرعت جا به جایی تصویر ۶۰ هرتز، رزولوشن تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰، ۳ پورت HDMI، نسبت متوسط کنتراست ۴۴۵۳:۱، میانگین سطوح سیاه و سفید ۰۶/۰ شمع بر متر مربع را دارد و قابلیت پخش سه بعدی را ندارد. قیمت این تلویزیون ۹۹/۵۴۹ دلار نزدیک به ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

شارپ Sharp LC-55UB30U

این تلویزیون کیفیت ۴K مناسبی دارد. کمی در طراحی نقص دارد ولی از نظر عملکرد مناسب و از نظر قیمت مقرون به صرفه است. این محصول صفحه نمایش به اندازه ۵۵ اینچ از نوع LED، سرعت جا به جایی تصویر ۱۲۰ هرتز، رزولوشن تصویر ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰، ۴ پورت HDMI، نسبت متوسط کنتراست ۳۸۷۴:۱، میانگین سطوح سیاه و سفید ۰۷/۰ شمع بر متر مربع را دارد و قابلیت پخش سه بعدی را ندارد. قیمت این تلویزیون ۹۹/۸۴۷ دلار نزدیک به ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

SunBriteTV Pro Series

تلویزیون SunBriteTV Pro Series Direct-Sun Outdoor TV SB-4217HD شرایط آب و هوایی سخت را تحمل می کند. قیمت بالایی دارد و از نظر مشخصات خیلی خاص نیست. کیفیت نمایش و دقت نمایش رنگ ها بسیار مناسب است. این محصول صفحه نمایش به اندازه ۴۲ اینچ از نوع LED، سرعت جا به جایی تصویر ۱۲۰ هرتز، رزولوشن تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰، ۲ پورت HDMI، نسبت متوسط کنتراست ۶۵۲۹:۱، میانگین سطوح سیاه و سفید ۰۸۴/۰ شمع بر متر مربع را دارد و قابلیت پخش سه بعدی را ندارد. قیمت این تلویزیون ۳۸۹۵ دلار نزدیک به ۱۳ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

TCL 55FS3700

قیمت این تلویزیون در بازار لوازم خانگی بسیار کم است و عملکرد بسیار خوبی دارد. این محصول صفحه نمایش به اندازه ۵۵ اینچ از نوع LED، سرعت جا به جایی تصویر ۱۲۰ هرتز، رزولوشن تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰، ۳ پورت HDMI، نسبت متوسط کنتراست ۳۴۱۷:۱، میانگین سطوح سیاه و سفید ۰۸/۰ شمع بر متر مربع را دارد و قابلیت پخش سه بعدی را ندارد. قیمت این تلویزیون ۹۹/۷۱۹ دلار نزدیک به ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

Vizio M65-C1

برای این تلویزیون بدون پرداخت هزینه زیاد برای لوازم خانگی می توانید یک تلویزیون بزرگ با کیفیت ۴K داشته باشید. این محصول صفحه نمایش به اندازه ۶۵ اینچ از نوع LED، سرعت جا به جایی تصویر ۲۴۰ هرتز، رزولوشن تصویر ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰، ۵ پورت HDMI، نسبت متوسط کنتراست ۱۰۸۵۸:۱، میانگین سطوح سیاه و سفید ۰۳/۰ شمع بر متر مربع را دارد و قابلیت پخش سه بعدی را ندارد. قیمت این تلویزیون ۱۳۹۸ دلار نزدیک به ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

Hisense 40H4 Roku TV

این تلویزیون ویژگی های اتصالی مناسبی دارد. این محصول صفحه نمایش به اندازه ۴۰ اینچ از نوع LED، سرعت جا به جایی تصویر ۶۰ هرتز، رزولوشن تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰، ۳ پورت HDMI، نسبت متوسط کنتراست ۴۶۸۵:۱، میانگین سطوح سیاه و سفید ۰۵/۰ شمع بر متر مربع و قابلیت پخش سه بعدی را دارد. قیمت این تلویزیون ۹۹/۳۲۹ دلار نزدیک به ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

Hisense 50H7GB

عملکرد خوب این دستگاه به همراه رزولوشن ۴K و قیمت مقرون به صرفه از ویژگی های خوب آن محسوب می شود. این محصول صفحه نمایش به اندازه ۵۰ اینچ از نوع LED، سرعت جا به جایی تصویر ۶۰ هرتز، رزولوشن تصویر ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰، ۴ پورت HDMI، نسبت متوسط کنتراست ۳۰۶۱:۱، میانگین سطوح سیاه و سفید ۱/۰ شمع بر متر مربع را دارد و قابلیت پخش سه بعدی را ندارد. قیمت این تلویزیون ۶۴۹ دلار نزدیک به ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

سامسونگ Samsung UN55JU7500FXZA

تلویزیون سامسونگ صفحه نمایش منحنی دارد. رزولوشن ۴K را با کیفیت عالی پشتیبانی می کند و قیمت قابل توجیهی دارد. این محصول صفحه نمایش به اندازه ۵۵ اینچ از نوع LED، سرعت جا به جایی تصویر ۲۴۰ هرتز، رزولوشن تصویر ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰، ۴ پورت HDMI، نسبت متوسط کنتراست ۳۴۵۵۷:۱، میانگین سطوح سیاه و سفید ۱/۰ شمع بر متر مربع و قابلیت پخش سه بعدی را دارد. قیمت این تلویزیون ۹۹/۱۵۹۷ دلار نزدیک به ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

شارپ Sharp LC-48LE653U

عملکرد این تلویزیون بسیار مناسب است و قیمت معقولی دارد. این محصول صفحه نمایش به اندازه ۴۸ اینچ از نوع LED، سرعت جا به جایی تصویر ۶۰ هرتز، رزولوشن تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰، ۳ پورت HDMI، نسبت متوسط کنتراست ۲۹۳۰:۱، میانگین سطوح سیاه و سفید ۰۸/۰ شمع بر متر مربع را دارد و قابلیت پخش سه بعدی را ندارد. قیمت این تلویزیون ۹۹/۴۷۷ دلار نزدیک به ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.
برای خرید هر گونه وسایل خانگی از جمله تلویزیون به سایت شیپور مراجعه کنید.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.