تو شیپور تخت خواب مجانی هم میشه پیدا کرد!

فقط می خواستم یه تخت خواب واسه اتاقم داشته باشم تا دیگه مجبور نباشم هر روز صبح تشک جمع کنم و شب پهنش کنم.
یه تخت فرفورژه یا چوبی، جنسشم فرقی برام نداشت. آپارتمان کوچیک مجردی من با یه سری وسیله ساده پر شده بود. واسه همین ترجیح می دادم تخت خوابمم دست دو باشه با یه قیمت مناسب.
برای پیدا کردن یه تخت خواب مستقیما رفتم سراغ اینترنت. سایت هایی بودن که توش تخت خواب آگهی شده بود. اما سایت شیپور چشممو گرفت. آخه توی این سایت یه کار متفاوت شده بود. یه سری افراد بودن که حاضر بودن به جای اینکه مبلمان و تخت خواباشونو بذارن دم در، با یه قیمت نازل و یا رایگان آگهی کنن.
من تونستم تخت خواب چوبی ساده ای که یه پاتختی هم داشت پیدا کنم که البته مجانی هم بود. تخت خواب اگرچه خیلی نو نبود اما به فکرم رسید که از جلا دهنده استفاده کنم و تختو برق بندازم. پاتختی رو هم با پرده اتاقم، هم رنگ کردم.
به نظرم این یه ایده خوبه اگه شما هم مبل، تخت خواب، عسلی و پاتختی ها دیگه به کارتون نمیاد، به جای اینکه نزدیک عید تو شب چهارشنبه سوری تو آتیش سرکوچه بسوزونین، بذارین تو شیپور، حسن این سایت هم اینه که بر خلاف بقیه سایت های خرید و فروش لوازم دست دوم، آگهی زدن توش رایگانه.
این روش چند تا مزیت داره، دیگه لازم نیست زحمت پایین بردن وسایلی که به دردتون نمیخوره رو تا دم در ساختمون به خودتون بدین یا صبر کنین یه روز صدای سمسارو تو کوچه بشنوین و بعد ازش بخواین اینا رو ببره، فقط کافیه تو شیپور آگهی کنین، حتی اگه فکر میکنین این وسایل به کار کسی نمیاد. به نظرم بهتر از اینکه بذارینش دم در، اینطوری افرادی که وضع مالی چندان مساعدی هم ندارن میتونن مشکلشون رو با وسایل شما حل کنن.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.