عشق، خودروی کلاسیک و دیگر هیچ…

یادتان هست در مطلبی که از گیتارها نوشتیم، گفتیم که هر چیزی می‌تواند دوران اوج خودش را داشته باشد و از طرفی تب و تاب یا به اصطلاح موج‌هایی فراگیر شود که خیلی ها به سمتش گرایش داشته باشند؟
این موضوع در زمینه‌های گوشی موبایل، تبلت، انواع سفرهای داخلی و خارجی، لوازم منزل یا حتی خودرو نیز می‌تواند مصداق داشته باشد. ممکن است کوچ سفر به دوبی، ترکیه یا تایلند ایجاد شود و هر جایی از این مناطق که بروی یک هموطن را ببینی!
یا ناگهان تب خودروهای کره‌ای یا ژاپنی بازار را فرا می‌گیرد و همه به سمت آن حرکت می‌کنند. اما یکی از جذابترین قسمت‌ها می‌تواند خودروهای کلاسیک باشد که با توجه به نوستالژی خاص آنها در کنار جلوه ویژه، قدرت مثال‌زدنی، هیجان، سرعت، زیبایی، ابهت و مواردی از این دست سبب می شود که به این سمت گرایش پیدا کنید.
هستند آنهایی که همیشه دوست دارند در مرکز توجه باشند و دیگران آنها را نشان دهند، یا هیجان را در پیست‌ها و جاده‌های مختلف تجربه کنند یا اصلا به می‌خواهند به دنیایی جدید سرک بکشند.
ولی باید عاشق بود تا پای هر چیزی بمانی! داشتن خودروی کلاسیک خیلی خوب است ولی کمی که زمان می‌گذرد خیلی‌ها رفته رفته احساس می‌کنند حوصله دردسرهای نگهداری یک خودروی کلاسیک را ندارند، پرداخت هزینه‌ها برایشان دشوار است، علاقه دارند از تکنولوژی و طراحی‌های روز لذت ببرند یا اصلا دیگر هیجان گذشته را ندارند.
همین باعث می‌شود کم‌کم دل‌زده شوند و روز به روز خودروی کلاسیک جذابیتش را برایشان از دست بدهد یا به مرور زمان به خرج بیفتد و در نهایت هم گوشه‌ای رها شده یا تحویل مرکز خودروهای اسقاطی و فرسوده داده شود.
ولی اگر دیگر به خودروی کلاسیک خود دلبستگی ندارید یا تب‌تان فروکش کرده می‌توانید به این فکر باشید که آن را به پول تبدیل کنید. قطعا نیاز دارید خودرویی دیگر را جایگزین کنید.
پس می‌توانید کمی وقت بگذارید و چند تا عکس جذاب از زیبایی‌های خودرو کلاسیک ‌خود آماده کرده و با یک آگهی رایگان در سایت داد و ستد شیپور خیلی زود آن را به دست یک عاشق واقعی بسپارید.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.