فقط تو شیپور خودرو تا این حد مطمئن و ارزون پیدا میشه!

حالا که لیسانسم رو گرفته بودم و دوست داشتم دنیای کار رو کمی جدی تر دنبال کنم، باید برای خودم هدف های اقتصادی کوچیک کوچیک تعیین می کردم تا پولم بی خودی خرج چیزی نشه. تو این سال ها در کنار تحصیل همیشه به دنبال کارهای متفرقه هم بودم. مهم ترین کاری که هم درآمد خوبی داشت و هم بهش علاقه زیادی داشتم، تدریس ریاضی بود. از زمانی که خودم کنکورم رو دادم، از اون جایی که تجربه موفقیت آمیزی از کنکور ریاضی فیزیک داشتم، تصمیم گرفتم از همون سال اول دانشگاه ریاضی درس بدم.
تجربه تدریس توی این چهار سال در کنار درس خوندن باعث شده بود علاوه بر پرداخت شهریه های دانشگاه توسط خودم، پس انداز خوبی هم بعد تحصیل داشته باشم. به رسم خونمون که پدرم بعد از تموم شدن تحصیلات دانشگاهی در هر مقطعی، پولی رو به بچه هاش میده، نصیب من هم مقداری پول شد که اگه روی پس اندازام میذاشتمش، مقدار قابل توجهی می شد. مقدار پولی که بعد اتمام کارشناسی دستم مونده بود متاسفانه برای خرید اولین هدف اقتصادی کوچیک من مناسب نبود. جور دیگه اگه بخوام بگم با این پول نمی شد یه خودرو خرید. اما اگه این مقدار پول دستم می موند، بدون شک خیلی راحت و بی برنامه خرج می شد و هدر می رفت.
برای این که این پول رو خرج خریدهای ریز نکنم و بعد از تصمیم خودم پشیمون نشم، تصمیم گرفتم با این پول یه خودروی کارکرده با قیمت پایین پیدا کنم. بعد از مشورت با چند نفر از جمله بابام، تصمیم گرفتم خودرویی رو خریداری کنم که فروش دست دومش خیلی راحت باشه. چون امکان داشت تا یک سال یا حتی چند سال دیگه درآمد بهتری داشته باشم و تصمیم بگیرم خودروی بهتری بخرم و یا حتی درآمد کم تری داشته باشم و بخوام خودروی خودم رو به راحتی بفروشم.
همه بزرگ ترها پیشنهاد می دادن که خودروی پراید رو بخرم که هم قیمت پایینی داره و هم نگهداری ازش به صرفه است. منم تصمیم گرفتم به یکی از آشناهامون که بنگاه خودرو داره زنگ بزنم و ازش بخوام برام یه خودروی خوب پیدا کنه. وقتی زنگ زدم و احوال پرسی کردیم، متوجه شدم خودش فقط خودروهای خاصی رو می فروشه که انتخاب های من تو لیستش نیست. ازش خواستم که یه بنگاه رو بهم معرفی کنه تا بتونم خودروی مورد نظرم رو ازش تهیه کنم.
پیشنهاد آشنامون که یه بازاری قدیمیه برام خیلی جالب و عجیب بود. بهم پیشنهاد داد به جای خرید خودروی دست دوم از بنگاه ها، یه سری به سایت شیپور بزنم. اولش یه کم تردید داشتم و حاضر نبودم اینترنتی دنبال خودرو باشم. اما با دلایلی که آشنامون مطرح کرد و این که بهم گفت حتی خودش محصولاتش رو از طریق سایت شیپور به فروش می رسونه، قضیه برام جالب شد.
بعد از تموم شدن حرفام با آشنام و سفارشش برای خرید از سایت شیپور، تصمیم گرفتم سری به این سایت بزنم. توی سایت بعد از تعیین دست دوم بودن خودرو، شهر محل زندگیم و گزینه های دیگه، یک سری از آگهی ها رو باز کردم و شماره های تماسشون رو برداشتم. علاوه بر این خودم هم یه آگهی خرید خودرو با مشخصات مورد نظرم ذکر کردم و شماره تماس دادم.
بعد از اون شب علاوه بر تماس هایی که خودم برقرار می کردم، تماس هایی هم از طرف فروشنده ها داشتم که آگهی من رو دیده بودن و بهم زنگ می زدن. توی یه هفته کلی پیشنهاد و گزینه برای خرید خودرو داشتم. هر روز به آدرس های مختلف می رفتم و به همراه پدرم خودروهای مختلف رو می دیدیم.
بلاخره بعد از دیدن کلی خودرو، یه خودروی کارکرده که بسیار مناسب بود رو خریداری کردم. شاید اگه قرار بود از یک بنگاه خودرو می خریدم، هیچ وقت با چنین تنوعی رو به رو نمی شدم و مجبور می شدم بین چندتا خودروی بنگاه، خودرویی رو بخرم که اگه توی این هفته می دیدمش، بدون شک قبول نمی کردم. شیپور این فرصت رو به من داد که محصول مورد علاقم رو در یک تنوع وسیع انتخاب کنم.
برای دیدن قیمت خودروی کارکرده  و دست دوم میتونید به سایت شیپور مراجعه کنید.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.