پاتختی هایی که به جای انباری میشه واسه فروش گذاشت تو شیپور!

همه روزهای سال داریم از وجود مزاحم یه سری وسایلی که توی خونه دیگه از کار افتادن و یا کاربردشون از بین رفته، اذیت میشیم ولی دقیقا باید شب عید بشه که مامان و بابام راضی بشن اونا را از خونه خارج کنن. علاقه اونا به وسایل قدیمی و یا وسایلی که یه زمانی کلی پول بابتش دادن برام هضم نشدنیه.
امسال من و خواهرم میخوایم یه جوری از شر این پاتختی های تخت خوابهامون راحت شیم. ولی چون میدونیم چوبش گردو هست و پر از کنده کاری، مامان راحت راضی نمیشه اونا رو بذاریم بیرون. حتی میتونم تصور کنم که داره میگه یادته چند سال قبل واسه اینکه اینا رو بخریم مجبور شدم از خیر خرید فلان لباس بگذرم؟
آخه همون موقع هم اشتباه می کرد. ولی خب اون زمان هم گوشش بدهکار نبود. الان هم که حاضر نیست پاتختی ها رو حتی بذاره تو انبار. میگه موریانه خرابشون میکنه.
البته یه جورایی هم مامان حق داره. این پاتختی ها هم نو موندن و هم به خاطر نقش و نگاراشون خوشگلن. اما من و خواهرم تصمیم داریم فضای اتاقمونو بزرگتر کنیم و کلا دیزاین و رنگ بندی جدیدی بهش بدیم. به خاطر همین، همه جوره این پاتختی ها تو اتاقمون اضافه هستن! بخصوص که کمد دیواری پر از کشو و قفسه است میشه به جای پاتختی ها از اونا استفاده کرد.
من به ذهنم رسید که اگه بشه این پاتختی ها رو فروخت، شاید مامان و بابام دیگه اینقدر حساس نباشن که چرا داریم اونا رو میذاریم کنار ولی اگه بخواییم همین طوری بدیم به یکی و یا بفرستیمشون انباری، حتما مخالفت میکنن.
فروش این پاتختی ها به سمساری هایی که میان تو کوچه و صدا میزنن، یه راهه. خبر دادن به دوستامونم برای خریدشون یه راهه دیگه است. اما به نظرم یه راه سریعترم هست که مطمئنم سرم هم کلاه نمیره. من سایتهای فروش لوازم دست دوم رو میشناسم. از بین همشون شیپور رو انتخاب می کنم. چون آگهی توش رایگانه. اینطوری مامان و بابام راضی میشن بدون پرداخت پول آگهی، پاتختی ها رو بفروشم.
به نظرم بهتر زمان این کار هم همین روزاست که مردم تصمیم گرفتن واسه سال جدید، ترکیب خونه ها رو تغییر بدن. خرید و فروش تو سایت های لوازم دست دوم کلی از هزینه ها رو هم کم میکنه.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.