حیف ساعت مچی نیست؟ با گوشی زمان را چک ‌نکنید!

هر محصول و کالایی یا هر فناوری جای خودش بسیار خوب است. اصلا کسی مخالف استفاده از ابزارهای جدید و مدرن نیست. ولی این موضوع تا جایی خوب است که باعث نشود خیلی چیزهای دیگر از بین برود.
گوشی‌های هوشمند و جورواجوری که وارد بازار می‌شود آنقدر امکانات دارد که شاید دیگر نیازی نباشد از دوربین، ساعت زنگ‌دار، ساعت مچی، دفترچه یادداشت و … استفاده کنید.
ولی واقعا تصور کنید برای دیدن ساعت یا مدیریت زمان بهتر است دست در جیب یا کیف خود کرده، گوشی را بیرون بیاورید و ساعت را ببینید یا بهتر است خیلی شیک و باکلاس از روی ساعت مچی خود زمان را کنتر کنید.
متاسفانه باب شده است که ساعت‌ها کم‌کم کنار بروند و گوشی‌های هوشمند جای آنها را بگیرند. ولی واقعا نوستالژی استفاده از ساعت مچی، زیبایی و جذابیت شما، خوش‌تیپی و فوق‌العاده بودن شما پس چی می‌شود؟
ساعت مچی فقط یک ابزار و وسیله مدیریت زمان نیست. ساعت مچی می‌تواند یادآور خیلی‌ چیزها باشد! یادآور یک هدیه، یک دوست، یک عشق، اصلا نگاه کردن به ساعت مچی و دیدن زمان خودش کلی حرف می‌زند، کلی روح دارد، شاید شما را به یاد ساعتی و کسی بیندازد ولی آیا با دیدن ساعت از روی گوشی این حس را دارید؟
تازه باید این را هم در نظر بگیرید که ساعت یک پوشیدنی است یعنی جزو پوشاک شما! که می‌تواند در کنار لباس‌هایتان جذابیت داشته باشد، تنوع داشته باشد، طرح و رنگ آن هر کسی را مجذوب خودش کند، حتی نگاه کردن به ساعت مچی برای دیدن زمان کلی پرستیژ دارد. ولی حیف که خیلی‌ها به این موضوعات توجه نمی‌کنند.
نگاه کردن به ساعت می‌تواند حرف‌های زیادی داشته باشد، مثلا به دیگران بگوید که شما دیرتان شده است، یا اینکه شما آدم خوش قولی هستید که به موقع سر قرارتان حاضر شده‌اید.
دیدن زمان از روی ساعت نه تنها لذت‌بخش است که خیلی هم ساده است. تنها مچ دستتان را بالا می‌آورید و خیلی سنگین و با کلاس زیر چشمی به ساعت خود نگاه می‌کنید.
راستی ساعت‌ها برندهای مختلف و مشهوری دارند. پس همین موضوع باعث می‌شود شما در کانون توجهات باشید. ساعت‌های مدرن و جدید هم قابلیت‌های زیادی دارند که هر کدام به شما کمک می‌کند، ولی ساعت گوشی فقط به درد دیدن زمان می‌خورد.
ولی حیف که خیلی‌ها اصلا توجه نمی‌کنند و نه فقط ساعت‌هایشان که گویی احساسات، خاطرات و لذت را کنار گذاشته‌اند و فقط برای چک کردن زمان سرسری به گوشی خود نگاهی می‌اندازند و تصور می‌کند فقط کافیست که کارشان راه بیفتد.
چشمانتان را ببندید و یک ساعت خوب، در کنار یک دستبند شیک و زیبا به اضافه یک انگشتر منحصر به فرد را روی دستانتان تصور کنید، آنگاه خواهید فهمید که یک گوشی معمولی یا به فرض هوشمند هیچ وقت نمی‌تواند برای لحظه‌ای جلوه این ترکیب را برای شما تداعی کند.
به جز ساعت می‌توانید تاریخ را هم از روی ساعت مچی خود ببینید تا اینکه بخواهید برای دیدن ساعت و تاریخ کلی زحمت بکشید و گوشی خود را بیرون آورده تا زمان را چک کنید. فکر کن برای دیدن ساعت و تاریخ یک گوشی ۵ اینچی را بخواهی چک کنی…؟!
یادتان باشد هر چیزی حال و هوای خودش را دارد…

اگر به دنبال خرید یک ساعت مچی خاص با قیمت مناسب هستید صفحه ساعت در سایت شیپور را از دست ندهید.همچنین اگر ساعت مچی ارزشمندی دارید که دیگر از آن استفاده نمی کنید فرصت استفاده از آن را به دیگران نیز بدهید و دادن آگهی رایگان در سایت شیپور برای فروشش، آن را در کوتاه ترین زمان ممکن بفروشید!

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.