شیپور و اجاره آپارتمان در تهران و استقلال از خانواده!

خیلی دوست داشتم از خانوادم مستقل بشم و در واقع این رویام بود که برم یه خونه کوچولو بگیرم و برای خودم تنهایی زندگی کنم اما امان از خانوادم!
اینکه اصلا به این کار رضایت نداشتن یه طرف این که دائم مراقبم بودم کاری نکنم و یهو نذارم برم یه طرف!
اما من از وقتی سال دوم لیسانس بودم دنبال کار می گشتم و کارهای نیمه وقت و پروژه ای انجام میدادم تا پول جمع کنم.
البته از خانواده هم پول توجیبی می گرفتم، درسم که تموم شد با رزومه تقریبا مناسبی که داشتم خیلی زود یه جای خوب مشغول به کار شدم و با نهایت زندگی اقتصادی که داشتم پول جمع می کردم و تو حساب بانکی میذاشتم بلکه یه فرجی بشه و خانوادم از خر شیطون پیاده بشن و بذارن من برم پی زندگیم و انقدر لوسم نکنن!
خلاصه سنم از بیست و پنج گذشت و تقریبا داشتم واسه خودم حسابی بزرگ میشدم و پولی هم داشتم جمع می کردم به مقداری رسیده بود که بتونم پول اجاره آپارتمان در تهران رو بدم.
اما دوتا مشکل اساسی داشتم یکی اینکه خونوادم هنوز راضی به استقلال من نبودن و یکی هم اینکه من وقت نداشتم برم املاک و آژانس مسکن و دنبال اجاره آپارتمان در تهران باشم.
با برادر بزرگم صحبت کردم که با پدر و مادرم صحبت کنه و کم کم آماده شون کنه و استقلال من رو برای زندگی بپذیرن. برادرم قول داد که روی این مساله فکر کنه و کمک کنه که بتونم پدر و مادرم رو راضی کنم و برم سر خونه و زندگی خودم.
خب این مساله تا حدی داشت حل میشد اما گشتن دنبال خونه رو نمی دونستم چی کار کنم.
شبها که از شرکت برمیگشتم یه کم اینترنت میچرخیدم و یه شب با خودم گفتم بذار عبارت اجاره آپارتمان در تهران رو جستجو کنم شاید تونستم مورد خوبی پیدا کنم و مشکلم حل شد.
با یه کم این ور و اون ور سایت شیپور و قسمت املاکش رو پیدا کردم دیدم کلی آپارتمان برای اجاره گذاشتن و شروع کردم به گشتن توی آگهی های مردم، حتی چند تا شماره از آگهی هام برداشتم و فرداش زنگ زدم، همینطوری که در گیر آگهی ها بودم به ذهنم رسید شب که رفتم خونه خودم هم یه آگهی نیاز به اجاره آپارتمان در تهران تو سایت شیپور بذارم، اینم یه راهی بود برای خودش خب!
شب رفتم خونه و همین کار رو کردم توی آگهی مقدار پول پیشی رو که داشتم به همراه مبلغ اجاره ای که می تونستم هر ماه پرداخت کنم و سایر شرایطم نوشتم و به صورت رایگان توی سایت ثبت کردم.
همینجور که داشتم تو سایت دنبال اجاره آپارتمان در تهران میگشتم دیدم سایت شیپور اپلیکیشن هم داره روی گوشیم دانلودش کردم و صبح تو مسیر رفتن به شرکت هم آگهی ها رو بالا و پایین کردم و خلاصه بعد دو هفته آپارتمان مورد نظرم رو پیدا کردم.
زنگ زدم به صاحبخونه و یه قرار باهاش گذاشتم و رفتم و خونه رو دیدم خیلی خوب بود خلی ذوق کردم براش دوست داشتم زودتر برم اونجا زندگی کنم اما مامان و بابام رو می خواستم چیکار کنم؟
اونشب به برادرم گفتم خونه پیدا کردم! برادرم هم گفت به مامان و بابا گفته که من به زودی میخوام مستقل بشم اما اونها قبول نکردن و همچنان ناراضی بودن و گفتن فقط یه شرط میذارن من مستقل بشم اونم اینکه تو همین محل خودمون خونه بگیرم!
هر چند ناراحت شدم اما بازهم خودش یه پیشرفتی بود!
دوباره اپلیکیشن شیپور رو باز کردم و شروع کردم با استفاده از فیلتر سایت شیپور تو محل خودمون و شهر تهران دنبال خونه گشتم و بعد از چند روز یه آپارتمان تو محل خودمون اجاره کردم و الان هم مستقل و راضی و خوشحال دارم برای خودم زندگی میکنم.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.