سمساری خریدار خوبی برای وسیله برقی های شما نیست!

هدف خونه تکونی عید فقط تمیز کردن گرد و خاک و نو کردن وسایل نیست. بعضیا به این دوتا یه چیز دیگه ام اضافه می کنن: از شر وسایلی که یا شبیه شو دارن یا مدل جدیدشو خریدن، خودشونو راحت میکنن، این طوری که یا میریزن تو آشغالی یا میدن به سمساری هایی که توی کوچه داد میزنن خریدار وسایل اسقاطی و ضایعات شما هستن.
وسایل برقی آشپزخونه، یکی از چیزاییه که خانم ها به خاطر رنگ، مدل و یا خرید یه وسیله چند کاره که میتونه جای چند تا وسیله کار بکنه، ترجیح میدن بذارنشون کنار. اینطوری فضای آشپرخونه هم جدید میشه و هم خلوت.
خیلی وقت ها هم وسیله برقی ها به خاطر یه خرابی جزئی کنار گذاشته میشن و آخر سال صدای سمساری، آدمو تشویق میکنه به یه مبلغ کم بفروشتش.
ولی ما یه پیشنهاد دیگه داریم براتون. حالا که قرار خونه رو و به خصوص آشپزخونه رو اساسی بتکونین، وسایل برقی ای که دیگه به کارتون نمیاد یا یه سری شکستگی و خرابی های کوچیک دارن رو تو سایت شیپور بذارین برای فروش. چون نزدیک عید هم هست مشتری زیاده.
یا می تونین از تعمیرکار بخوایین خرابی رو رفع کنه تا به عنوان یه وسیله برقی دست دو سالم با قیمت بالاتر بفروشین. اگه هم می خوایین زود فروخته شه از تیم پشتیبانی شیپور کمک بگیرین!
بعضیام هستن که حاضر نیستن یه هفته هم این وسایل رو تو خونه نگهدارن چون ممکنه جا نداشته باشن و یا اصلا براشون مهم نیست پولی از این راه به دست بیارن. خب، پس برای اینکه زودتر مشتری پیدا بشه تو آگهی بزنین که این وسیله برقی مجانیه. هرچی باشه این کار از دادن وسیله ها به سمساری که پول استیل و سیم های اونو هم بهتون نمیده بهتره. احتمالا افرادی باشن که به خاطر شرایط مالی و یا سبک زندگی مجردیشون نمیخوان خیلی پول بابت خرید وسایل برقی بپردازنن.
ما تو قسمت فروش کتاب و تخت خواب هم توصیه کردیم که میشه کالاهاتون رو مجانی آگهی بزنین و مجانی از شرشون خلاص بشین. این یه راه خیلی خوب برای کمک به آدم های نیازمنده. به ویژه که شما هم به اونا احتیاج ندارین و قصدتون خالی کردن آپارتمان از این وسایله.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.