نکته های کوچک اما حیاتی برای خرید یخچال دست دوم

یخچال دست دوم از جمله وسایلی است که خرید آن فوت و فن های خاص خودش را دارد و اگر آن ها را ندانید ممکن است بعد از خرید یخچال دست دوم متوجه بشوید که انتخاب و خرید خوبی انجام نداده اید. با شیپور همراه باشید تا مهم ترین نکات انتخاب و خرید یخچال دست دوم را با هم بررسی کنیم.
برای دیدن قیمت انواع یخچال دست دوم به سایت شیپور صفحه یخچال مراجعه کنید.
اول از همه باید این سوال ها را از خودتان بپرسید، آیا به یک یخچال احتیاج دارید یا یخچال فریزر؟
فضایی که برای آن در نظر گرفته اید چه اندازه ای است؟
هزینه ای که برای آن در نظر گرفته اید چقدر است؟
بعد از مشخص شدن پاسخ این سوالات می توانید سراغ خرید یخچال دست دوم بروید. اگر می خواهید یخچال فریزر بخرید باید بررسی کنید که به کدام قسمت بیشتر احتیاج دارید. عموما کارمندها و افراد شاغل به فریزر بزرگتری نیاز دارند. اگر آب خنک زیادی استفاده می کنید و دائم برای برداشتن آب خنک در یخچال را باز می کنید حتما از انواع آبریز دار آن انتخاب کنید.
اندازه دقیق محل جایگیری یخچال را تعیین کنید چون چند سانتی متر بیشتر یا کمتر حتما به ایجاد دردسر منجر می شود. اگر یخچال قرار است بین کابینت ها جایگیر شود حتما چند سانتی متر از همه جهات، اضافه در نظر بگیرید.
امروزه مصرف برق مساله ای است که اهمیت زیادی برای همه دارد و یخچال دست دوم و نو هم از جمله وسایلی است که برق بسیاری مصرف می کند. برای این که مصرف برق یخچال، سرسام آور نشود یخچال های قدیمی را از فهرست انتخاب هایتان کنار بگذارید. سالم بودن در یخچال دست دوم در کمتر مصرف کردن انرژی اهمیت زیادی دارد. بنابراین در یخچال را به دقت بررسی کنید تا سالم باشد و خوب باز و بسته شود. برای امتحان این موضوع می توانید یک کاغذ بین در یخچال بگذارید آن را ببندید اگر توانستید آن را راحت بیرون بکشید در یخچال دست دوم خراب است. موتور یخچال دست دوم را هم به دقت و در نور کافی بررسی کنید اگر نشانه ای دیدید که دلالت بر تعمیر یا تعویض موتور آن داشت حتما درباره اش از فروشنده توضیح بخواهید. کشوها و قفسه ها را باز و بسته کنید تا مطمئن شوید شکستگی و … ندارد. همچنین لامپ ها و تایمر آن را هم بررسی کنید. هنگام تحویل کالا هم توجه داشته باشید که تمام کشوها و قفسه ها را تحویل بگیرید.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.