راه کارهایی برای تشخیص بنزین سوپر از بنزین معمولی خودرو

این روزها تشخیص خیلی از چیزهای تقلبی از اصل، یا ساده از معمولی سخت شده است، البته در بعضی موارد هم اصلا ممکنه افراد از اول فرق بین دو ماده یا کالایی که استفاده می کنند را ندانند. مثلا همین بنزین سوپر و معمولی خودرو! که خیلی از افرادی که سال هاست راننده هستند و خودرو دارند هم در بسیاری مواقع نمی توانند به درستی تشخیص بدهند که تفاوت های بنزین معمولی و سوپر در چیست؟

در مطلب امروز تصمیم داریم چند تا راه کار ساده و علامت را به شما معرفی کنیم تا به راحتی تفاوت بین بنزین معمولی و سوپر را تشخیص دهید. با ما همراه باشید.

در تشخیص بنزین معمولی از سوپر خودرو اول از همه باید به رنگ آن توجه کنید، چرا که آسان تر از بقیه راه گار هاست، بنزین معمولی خودرو معمولا رنگ صورتی دارد و به کمی به رنگ قرمز مایل است، اما بنزین سوپر ماشین ، رنگ سفید دارد و ممکن است در برخی موارد سبز رنگ هم باشد.

بنزین های سوپر ماشین معمولا نسبت به بنزین های معمولی جهش و پربدگی بیشتری دارند، در صورتی که بنزین های معمولی این طور نیستند.

راه کار بعدی که برای راننده ها بسیار آشنا تر است و البته برای راننده های تازه کار تشخیص آن کمی سخت است، توجه کردن به تفاوت گازهای خارج شده از باک خودرو در زمان سوخت گیری ماشین است، در این موقع باید توجه داشته باشید که گازی که خارج می شود، خشک است یا چرب یا این که خیلی  بد بو است؟پ

اگر گاز خارج شده خشک بوده باشد، بنزینی که برای خودرو استفاده شده است، بنزین نوع سوپر است، اما اگر گاز خارج شده چرب بود، بنزین استفاده شده، بنزین معمولی است. در صورتی که گاز خارج در این موقع بسیار بد بو بود، سوخت استفاده شده گازوئیل است.

در ضمن اگر فکر می کنید، مخلوط کردن بنزین معمولی با سوپر کار اشتباهی است باید بگوییم که این کار بسیار رایج است و مشکلی پیش نخواهد آورد چرا که در صورتی که بنزین با اکتان مناسب برای خودرویتان نداشته باشید با مخلوط کردن بنزین معمولی با سوپر می توانید به عدد اکتان لازم برسید.

اگر تصمیم دارید خودرو خودتان را بفروشید یا قیمت خودروهای کارکرده و نو را بدانید به سایت شیپور صفحه خودرو مراجعه کنید.

 

برای فروش خودرو کافی است چند عکس با کیفیت از خودرو تهیه کنید، به همراه مشخصات خودرو، از جمله، مدل، برند، میزان کارکرد، دوگانه سوز بودن، تصادفی بودن، لوازم جانبی تعویض شده و هر چه که فکر می کنید در یک معامله اصولی تاثیر گذار خواهد بود را در قسمت توضیحات آگهی بنویسید و با قیمت مناسب در سایت شیپور آگهی فروش خودرو را ثبت کنید، آگهی شما به سرعت تایید می شود حتی در روزهای تعطیل، پس بدون این که به پارکینگ بروید یا به نمایشگاه های فروش و خرید خودرو مراجعه کنید به راحتی در سایت شیپور خودروی خودتان را به بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن بفروشید.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.