مشکل سرویس خواب بزرگتر از اتاق خواب رو حل کنید!

زندگی مشترک من توی یه خونه بزرگ دو خوابه ۱۲۰ متری شروع شد واسه همین یه سرویس خواب که خریدم با توجه به اون فضا بود. یه تخت خواب بزرگ، دو تا پاتختی و یه کمد آینه مخصوص آرایش. اما سال قبل که تونستیم با وام مسکن یه خونه کوچیک بخریم مجبور شدم از خیر داشتن یه سری وسایل قبلی بگذرم. از اونجایی که فقط برامون مهم بود توی آپارتمانی زندگی کنیم که مالکش خودمون باشیم و مجبور نباشیم پایان قرارداد هر سال با کلی نگرانی منتظر قیمت اجاره جدید باشیم، تصمیم گرفتیم برای چند سالی توی یه خونه ۴۵ متری زندگی کنیم.
اما خب چون آپارتمان جدیدمون به نسبت جهیزیه من خیلی کوچیک بود بعد از مشورت با همسرم، یه سری از لوازم رو بسته بندی کردم و گذاشتم توی انباری، یه سری دیگه رو هم قرار شد کلا بذارم کنار. ولی اینکه این کنار: چی باشه هنوز تصمیمی نگرفته بودیم.
یکی از این وسایل که مجبور بودیم توی خونه جدید استفاده نکنیم سرویس خواب بود که اگه می خواستیم توی تنها اتاق خوابمون قرار بدیم کل فضا رو اشغال می کرد. برای همین همسرم پیشنهاد داد به جای این سرویس خواب از مدل های تخت خواب های دیواری توی کار استفاده بکنیم. به نظرم پیشنهاد فوق العاده ای اومد. چون در این صورت روزها که تخت خواب لازم نبود با جمع کردنش، فضای اتاق بزرگتر می شد.
در مدت زمانی که قرار شد نجار بیاد و کار تخت خواب دیواری رو انجام بده ما هم به این فکر افتادیم که سرویس خواب رو بفروشیم. من ترجیح می دادم که خودمون مستقیما اون رو به یه خریدار بفروشیم. چون می دونستم سمساری کلی ارزونتر از ما می خره و گرونتر می فروشه.
واسه همین به چند تا از همکارام و آشناهامون سپردم که اگه کسی تخت خواب لازم داشت سریعتر بهم خبر بده. چند تایی هم آگهی فروش توی محلمون پخش کردم. تو این بین هم همسرم شروع کرد به جستجو توی اینترنت. گفت می خواد به چند سایت فروش لوازم دست دوم که قبلا با هاشون آشنا شده بود سر بزنه. هرچند که هیچ وقت از طریق این سایت ها نه چیزی خریده بود و نه چیزی فروخته بود.
از بین چند تا سایتی که دیدیم ما ترغیب شدیم که آگهی فروشمون رو توی شیپور منتشر کنیم. چرا که این سایت برامون جذاب اومد. اول اینکه درج آگهی توش رایگان بود و دوم اینکه با یه تحقیق ساده متوجه شدیم تبلیغات زیادی توی فضای مجازی، تلویزیون و حتی شبکه های اجتماعی داره.
این مساله به نظرمون می تونست خیلی توی بازدید اگهی ما تاثیر داشته باشه. از زمان انتشار آگهی ما توی شیپور تا اتمام کار نصب تخت خواب دیواری توی اتاق خواب، یه هفته ای طول کشید. تو این فاصله یکی دو نفر هم از طریق شیپور بهمون زنگ زدن که البته سر قیمت توافقی صورت نگرفت.
اما متوجه شدیم انگار تنها شانس ما برای فروختن سرویس خواب همین شیپوره. البته همین طور هم شد. در مدت کوتاهی بعد از نقل مکان ما به خونه جدیدمون، یه مشتری برای آگهی ما پیدا شد و تونستیم سرویس خواب رو به طور کامل و یک جا بدون دردسر حمل و نقل بفروشیم.
این موفقیت باعث شد، فکر کنیم چرا بیخود وسایلی که لازمون نیست رو توی انباری نگه داریم. چون اصلا مشخص نبود که آیا ما تا چند سال دیگه به خاطر کمبود جدا بتونیم از اونا استفاده کنیم یا نه. واسه همین با استفاده از همین شیوه قبلی، تمامی وسایل بدون استفاده رو تو شیپور آگهی کردیم.
راستش، بعد از این ماجرا، دیگه واسه خرید یه وسیله مثل قبل تردید به خودم راه نمی دم. چون می دونم هر زمان که اونا به هر دلیل به کارم نیان، می تونم از طریق این سایت بفروشمشون و البته اگه چیزی هم لازم باشه با قیمت مناسبت تر از همین جا میخرم.
اگه شما هم توی خونه تخت خوابی دارین که دیگه به دکور جدید اتاق نمیاد یا واسه بچه تون کوچیک شده، بدون هیچ هزینه ای فقط با یه کلیک توی سایت شیپور بذارین برای فروش.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.