برای آگهی تدریس خصوصی جایی نرید همینجا بمونید!

بعد از قبول شدن تو کنکور واسه ادامه تحصیل اومدم تهران. مخارج دانشگاهم زیاد نبود اما تصمیم داشتم توی دوره ارشد کمتر از خانوادم هزینه تحصیل دریافت کنم واسه همین بعد از گذشت یه سال از دانشگاهم، واسه تدریس خصوصی توی خوابگاه های دانشگاه شروع کردم به تبلیغ.
کار تدریس به عنوان منبع درآمد یه شیوه مرسوم بین دانشجوهاست و از اونجایی که من به چند تا درس خیلی خوب مسلط بودم تصمیم گرفتم از این راه کسب درآمد کنم. اما خب، چندان مشتری برام پیدا نشد تا اینکه یکی از هم اتاقی هام بهم پیشنهاد داد آگهی هامو توی مدارس هم پخش کنم.
واسه انجام این کار مجبور شدم کلی راه طی کنم. آخه بزرگی شهر باعث شده بود که مدارس خیلی از هم فاصله داشته باشن. واسه همین نتونستم بیشتر از ۱۰ تا مدرسه رو سر بزنم که از اون تعداد هم مدیرهای چهار تا مدرسه اجازه ندادن من آگهی هامو اونجا نصب کنم.
خلاصه اینکه کار تدریس خصوصی من از این راه هم نتونست رونق بگیره. برای همین به فکر افتادم توی روزنامه آگهی بدم. اگرچه مجبور شدم هزینه قابل توجهی بابت این کار بپردازم ولی خب تونستم چندتایی دانش آموز هم پیدا کنم.
من این روش رو تا یه سالی ادامه دادم. یعنی هر بار بعد از تموم شدن مهلت درج آگهیم توی روزنامه، مجددا یه پولی پرداخت می کردم و آگهی ام رو منتشر می کردن.
اما بعد از تموم شدن درسم تو دانشگاه تونستم توی یه موسسه مشغول به کار بشم. واسه همین دیگه کار تدریس رو گذاشتم کنار. چون با توجه به حجم کاریم توی محل کارم، دیگه توانی برام نمی موند که صرف درس دادن بکنم.
اما بعد از گذشت یک سال و نیم که متوجه شدم حقوقم نمی تونه کفاف مخارج روزافزون زندگیم رو بده، دوباره به فکر تدریس خصوصی افتادم.
اما این بار می خواستم فقط روزهای آخر هفته شاگرد خصوصی بپذیرم. برای همین دوباره به ذهنم رسید برای شروع کار از درج آگهی توی روزنامه استفاده کنم اما از اونجایی که عجله ای توی پیدا شدن مشتری نداشتم، با خودم فکر کردم بد نیست توی اینترنت هم جستجو کنم. به امید این که بتونم یه سری سایت های مخصوص درج آگهی معلم خصوصی پیدا کنم و از این طریق کارم رو از سر بگیرم.
آخه این روزها مردم به خصوص توی شهرهای بزرگ برای پیدا کردن هر چیز از پیدا کردن آدرس گرفته تا خرید و فروش لوازم زندگی و تهیه غذا، ابتدا به سراغ اینترنت میرن.
واسه همین منم به شیوه های مختلف شروع کردم به جستجو. یکی دو تا سایت هم پیدا کردم که میشد اونجا آگهی تدریس خصوصی منتشر کرد. اما خب چون باید بابت این کار مثل آگهی های روزنامه، پول پرداخت می کردم ترجیح دادم بازم سرچ کنم که در نهایت به سایت شیپور برخوردم.
تو همون نگاه اول سایت جالبی به نظرم رسید. این سایت دقیقا همون چیزی بود که من در مورد اینترنت هم فکر می کردم. یعنی همه چیز توش پیدا می شد چه برای خرید چه برای فروش. حتی گزینه استخدام هم داشت. گزینه ای که کاملا برای کار من بود. از همه مهمتر اینکه انتشار آگهی هاش رایگان بودن.و همزمان حتی کسی میتونست آگهی استخدام معلم خصوصی ثبت کنه !
واسه همین منم وقتم رو هدر ندادم و خیلی سریع یه روزمه کاری از خودم تو سایت گذاشتم و امیدوار بودم خیلی زود به نتیجه برسم. چرا که وقتی بهتر در مورد سایت شیپور جستجو کردم فهمیدم تبلیغات گسترده ای داره و بدون شک این قضیه می تونست به تعداد مراجعان من برای تدریس خصوصی اضافه کنه.
البته همین طوری هم شد. من خیلی سریع اولین مشتریم رو پیدا کردم و همین باعث شد تا ترغیب شدم به یکی از دوستانم هم که کار تدریس خصوصی رو دنبال می کرد پیشنهاد بدم از این سایت برای معرفی خودش استفاده کنه.
شما هم می تونین استفاده کنین!

1 نظر
  1. الهام می گوید

    سلام من چرا نميتونم ثبت كنم اگهي تدريس خصوصيمو

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.