کاربردهای عجیب سشوار در زندگی روزمره!

به تازگی تبی تمام دنیا را فرا گرفته که کمی عجیب، اما در عین حال بسیار کاربردی است آن هم این که همه به این فکر هستند که از وسایل معمولی استفاده های خاص و عجیب و غریب بکنند! وسایل کاربردی ساده ای بسازند که کارهای بسیار معمولی اما مهمی را انجام دهد که هر روز همه ما با آن ها درگیر هستیم اما کمتر به فکر ساده تر کردن این کارها می افتیم چون از فرط معمولی بودن در گیر و دار زندگی روزمره به چشم نمی آیند.
یکی از روش های که این ساده تر کردن کارها با استفاده از آن انجام می شود این است که از ابزارهایی که استفاده های خاصی دارند، استفاده های غیر عادی بکنیم. امروز درباره چندتا استفاده غیر عادی اما بسیار مهم و کاربردی سشوار برایتان می گوییم.
استفاده از چسب زخم برای زخم های کوچک و خراشیدگی ها را همه ما تجربه کرده ایم، اما این تجربه یک نقطه دردناک و حساس دارد، آن هم هنگام جدا کردن چسب زخم از روی پوست است که گاهی دردناک است به ویژه اگر محل زخم مو هم داشته باشد و چسب موها را همراه خود بکند! بعضی از افراد برای باز کردن چسب زخم آن را زیر آب گرم می گیرند تا کمی وارفته شود یا در حمام آن را بر می دارند، اما راه ساده تر این است که چند لحظه باد گرم سشوار را روی آن بگیرید و بعد به راحتی آن را بردارید.
همین مساله درباره ریختن پارافین شمع در گوشه و کنار خانه کاربرد دارد. برای جمع کردن پارافین آب شده شمع کافی است چند لحظه باد گرم سشوار را روی آن بگیرید و بعد از آب شدنش آن را تمیز کنید. حتی می توانید با این روش شمعدان ها را هم تمیز کنید.
اگر لباسی دارید که چروک است و می خواهید آن را بپوشید اما اتو در دسترس ندارید، کافی است کمی آن را نمناک کنید باد سشوار را روی چروک ها بگیرید و بعد بپوشید.
اگر از سر کار برگشتید و دیدید بچه ها دیوارهای خانه را با خودکار، مداد شمعی و … تبدیل به دفتر نقاشی کرده اند، می توانید بدون عصبانیت، کمی سشوار روی دیوار بگیرید و سپس سریع آن را با دستمال پاک کنید.
لازم نیست حتما سیم ظرفشویی و آب داغ به جنگ برچسب ظرف هایی را که تازه خریده اید بروید، چند لحظه روی آن سشوار بگیرید و برچسب را بردارید.
اگر برای باد کردن تشک، مبل و تخت بادی تلمبه ندارید، می توانید از سشوار استفاده کنید.

برای خرید و فروش انواع سشوار می توانید صفحه سشوار در سایت شیپور را ببینید.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.