بهترین چیدمان دکور برای ورودی خانه ها در نوروز امسال!

تا حالا به ورودی خانه تون توجه کردین؟
اینکه از به خانه کجا وارد میشین و از کجا خارج میشین؟

اصلا ورودی خانه چی هست! چرا باید بهش توجه کنیم؟! یا چرا بهش توجه نمیکنیم! یا چرا همه جای خونمون مثل دسته گل می مونه اما ورودی خونه انگار نه انگار که یه قسمتی از خونه ماست؟

شاید خیلی به چشم نیاد، شاید خیلی مهم به نظر نیاد، اما ورودی خونه واقعا خیلی مهمه!

می دونین چرا؟ تا حالابهش فکر کردین؟

چون اولین جای خونه است که هر کسی به خانه شما وارد میشه و میبینه و همینطور آخرین جا.

ورودی خونه، بیشتر از هر جای دیگه خونه احساس مهمان رو دگرگون می کنه، به خصوص مهمانی که اولین باره میاد خونه تون.

مثلا اگر ورودی خونه تون، شلوغ، بی نظم و بی ربط، خالی و بی اهمیت باشه، طبیعتا مهمونتون همچین حس خوبی درباره خونه شما بهش دست نمیده، اما اگه ورودی خونه، چیدمان خاص و زیبایی داشته باشه، صد در صد مهمون تون احساس جالبی درباره شما و خونتون پیدا میکنه، و بقیه زمانی رو که در خانه تون و کنار شماست با آرامش و احساسی خوشایند سپری می کنه، خود شما هم همینطور، اگر برای اولین بار برای مهمونی به خانه کسی برین، اول از همه به ورودی خونه توجه میکنین در واقع ورودی خونه، اولین برخورد ما با هر خونه ای خواهد بود. پس اگه بخواییم به ورودی خونمون کمی فکر کنیم و یه کمی تغییرش بدیم چندان کار بیهوده ای نکردیم. مطمئنم در آینده نزدیک و طی مهمونی ها و دید و بازدیدهای عید نوروز متوجه  واکنش های خوب مهمان ها درباره ورودی خونتون خواهید شد.

الان که دارین خونه تکونی می کنین و همه جای خونه رو تمیز می کنین یا تغییر چیدمان می دین، اتفاقا بهترین زمان برای تغییر چیدمان ورودی خونه هم هست، البته به نظر می رسه بیشتر ورودی خونه های ما تقریبا چیدمانی نداشته باشه، چون واقعا کمتر کسی پیدا  می شه که به این گوشه مظلوم خونه اهمیت بده! پس تو همین روزهای خونه تکونی می تونین براش یه چیدمان فوق العاده و زیبا طراحی کنین.

پس نذاریم ورودی خونمون با تمام اهمیتی که داره بیش از مظلوم بمونه و بهش بی توجه باشیم!

حتما برای چیدمان جدید ورودی خونه به یه سری وسائل جدید نیاز دارین و شاید هم بخوایین یه سری وسیله قدیمی رو از توی ورودی خونه بردارین، همیشه انباری و فروشگاه تنها جا برای خرید و کنار گذاشتن وسایل اضافه نیست!

،برای کنار گذاشتن وسایل قدیمی ورودی می تونین رو سایت شیپور حساب کنین، شیپور تمام وسایل دست دومتون رو به راحتی و بدون دریافت هیچ هزینه ای می فروشه،بعد از فروش این وسایل می تونین با پولش از همین سایت شیپور وسیله های جدیدی رو که برای چیدمان جدید ورودی خونه لازم دارین با قیمت خیلی مناسب تهیه کنین.

برگردیم سر چیدمان ورودی خونه!

چند تا نمونه از انواع طراحی و چیدمان های متفاوت ورودی ها رو براتون جمع آوری کردم، امیدوارم با دیدن اینها، خودتونم ایده های جدیدی به ذهنتون برسه و یه تغییر خوب و جدی تو یکی از مهمترین قسمت های خونه یعنی ورودی اون انجام بدین.

بعضی از این طرح ها مخصوص ورودی های کوچیک و جمع و جوره! بعضی هاش خیلی ساده است! بعضی ها شلوغ  و بزرگه! بنابراین می تونین هرکدوم رو که دوست داشتین و مناسب ورودی خانه تون بود انتخاب کنین.

با شیپور همراه باشین!

 

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.