شیپور لباس شب شما را اجاره می دهد!

وقتی کمد لباس خواهرم رو باز میکردم، با کوهی از لباس شب های مختلف زمستونی و تابستونی، کوتاه و بلند، قدیمی و مد روز روبرو می شدم. تقریبا این لباس ها براش تبدیل به معضلی شده بود. به خصوص که مجبور بودن هر سال خونشون رو عوض کنن و بسته بندی اون همه لباس طوری که خراب نشن و تورهاشون بهم نریزه، کار سختی بود. ضمن اینکه به اون کلکسیون لباس، تقریبا هر سال ۵-۴ تا لباس اضافه می شد.

راستش خواهرم از روزی که فارغ التحصیل شد و رفت سر کار، یکی از راه های خرج کردن حقوقش، خرید لباس شب های متنوع بود. لباس هایی که گاهی فقط یه بار و یا هرگز پوشیده نشدن. اما مدام اصرار داشت که یه خانم شیک پوش باید همیشه یکی دوتا لباس مجلسی مناسب و جدید توی کمدش داشته باشه.
بعد از ازدواجش هم که کلا هر زمان قرار بود هدیه ای از طرف همسرش دریافت کنه، تاکید می کرد لباس مجلسی براش بخره! این جوری بود که دیگه کمدش جای یه لباس اضافه تازه رو نداشت. طوری که خودش هم از این وضعیت کلافه شده بود.
واسه همین یه روز از من خواست که با هم نگاهی به لباس ها بندازیم و اگه چیزی رو مناسب خودم دیدم انتخاب کنم. یادمه اون روز، وقتی لباس ها رو یکی یکی از کمد درآوردیم و روی زمین و تخت خواب پهن کردیم، خواهرم متوجه شد چند تا از لباس ها رو هرگز نپوشیده طوری که هنوز مارک لباس ها بهش وصل بودن.
تازه خواهرم اونجا به خودش اومد و فهمید چقدر پول هدر داده و تصمیم گرفت هر طور شده یه بخشی از هزینه های پرداخت شده رو جبران کنه. برای انجام این کار، ما فکر کردیم فقط می تونیم روی لباس های کاملا نو و اصلا استفاده نشده حساب کنیم.
برای همین لباس شب هایی که اصلا خواهرم نپوشیده بود رو جدا کردیم و قرار شد بین دوستان و آشناهامون بگردیم و مشتری پیدا کنیم.
این کار برامون زمان بر و بی نتیجه از آب دراومد. از بین افرادی که می شناختیم فقط دو نفر مشتاق شدن، نگاهی به لباس ها بندازنن که از اون دو نفر هم یکیشون، یکی از لباس ها رو به قیمت مورد توافق خرید.
این جوری شد که بعد از مدتی دیگه بی خیال فروش لباس ها شدیم. و خواهرم ترجیح داد به جای پیدا کردن مشتری، دیگه لباس جدید نخره و هر زمان موقعیت مهمونی پیش اومد از بین همون لباس ها، یکی رو بپوشه.
این ماجرا ادامه داشت تا اینکه، من از طریق یه تبلیغ تلویزیونی با سایت شیپور آشنا شدم که کارش ایجاد واسطه بین خریدار و فروشنده ست.
وقتی سری به سایت زدم، پی بردم خواهرم می تونه علاوه بر لباس شب های نو، لباس هایی که یکی دوبار پوشیده رو هم آگهی کنه. وقتی موضوع رو به خواهرم گفتم. اونم بعد از بررسی کلی سایت و شیوه کارش، بهم پیشنهاد داد به جای گذاشتن آگهی فروش لباس ها توی شیپور، می تونیم بعضی از لباس ها رو هم برای اجاره، توی سایت بذاریم.
راستش من فکر نمی کردم این کار جواب بده. اگرچه اخیرا خیلی از خانم ها ترجیح میدن، یه لباس زیبا و گرون قیمت رو اجاره کنن تا اینکه بخرن. آخه این طوری می تونن با پرداخت یک سوم قیمت لباس، اون رو برای یک شب بپوشن. ضمن اینکه با هزینه کمتر، توی هر مراسم و جشن جدیدی، یه لباس تازه دارن.
و خواهرم با آگاهی از همین موضوع، ترجیح داد لباس ها رو برای اجاره توی سایت بذاره تا فروش. این طوری به نظرش می تونست پول بیشتری به دست بیاره.
در نهایت اینکه ما کار رو شروع کردیم و تک تک لباس ها رو با درج عکسش، توی سایت آگهی کردیم، که البته خیلی زود هم نتیجه داد. یه دلیل زود نتیجه دادن کار ما، قیمت مناسبی بود که برای اجاره لباس ها گذاشته بودیم.
خلاصه این طوری شد که خواهرم تونست بعد از چند ماه، بخشی از هزینه های پرداخت شده برای خرید لباس هاش رو به دست آورد و این تجربه خوشایند باعث شد داستان رو برای شما هم نقل کنم تا بگم اگه خودتون و یا اطرافیانتون، کلی لباس شب توی کمدتون دارین که دیگه به کارتون نمیاد می تونن توی سایت شیپور به طور مجانی برای فروش یا اجاره، آگهی کنین.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.