گیتار برای نواختن است، گلدان نیست که گوشه اتاق باشد!

عجیب است، استفاده ابزاری مختلف از وسایل گوناگون را به همه شکلی دیده بودیم. مثلا همین دسته کلید یا کارت ویزیت که می‌دانید جز کاربری اصلی، کارایی‌ها مختلف دیگری هم دارد.
چند سال پیش رفته‌اید دنبال آموختن و نواختن گیتار و اکنون به هر دلیلی آن را رها کرده‌اید، هیچ اشکالی ندارد ولی فکر نمی‌کنید گیتار یک ساز موسیقی است که باید نوای دل‌نشین آن بر دل نشیند تا ظاهر آن بر چشم!
گیتار گلدان یا یک کالای تزئینی نیست که برای آن پایه‌ای خریده‌اید و گوشه اتاق رهایش کرده‌اید تا نقش یک گوشه‌نشین بی‌جان را بازی کند. گیتار جان دارد، روح دارد، صدا دارد. پس بهتر نیست بیشتر به آن احترام بگذاریم.
تا حالا دیگر همه می‌دانند شما روزی گیتار می‌نواختید و اکنون دیگر به آن فکر نمی‌کنید. ولی حیف است این ساز دوست داشتنی در کناری خاک بخورد و گاهی برای تفریح و خنده دستی بر تارهایش بکشید تا صدای ناکوک آن را بشنوید.
اینکه دیگر آن را لازم ندارید، مشکلی ندارد. ولی خیلی‌ها هستند که به دنبال یک گیتار تر و تمیز و خوش‌ قیمت می‌گردند. پس دستی به سر و روی گیتار خود بکشید و بی‌ واسطه آن را به پول تبدیل کنید تا بتوانید هر چه که دلتان می‌خواهد بخرید و از آن نهایت لذت را ببرید.
برای این کار هم کافی است چند تا عکس خوب از گیتارتان بگیرید، سری به سایت پرطرفدار شیپور بزنید و با یک آگهی رایگان و یک قیمت خوب گیتارتان را به دوست جدیدش بسپارید تا به جای اینکه در گوشه‌ای از اتاق تنهایی در لاک خود فرو رود و رفتار ما انسان‌ها را بنگرد، در کنار سازهای دیگر پایه‌گذار کنسرتی روح‌افزا باشد.
اگر گیتاری نیستید، پس شیپوری باشید…

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.