پنج برتری یخچال در فرانسوی، یکی از محبوبترین لوازم خانگی!

دغدغه خنک نگه داشتن مواد غذایی یک دغدغه قدیمی برای نوع بشر به حساب می آید. در دوره های گذشته دور از برف برای این منظور استفاده می شد و یا از تکه های یخ برای نگه داشتن گوشت تنها به مدت چند روز بیشتر استفاده می شد. در اواخر قرن ۱۹ و اوایل قرن ۲۰ در جعبه های کوچک غیر مکانیکی مواد غذایی را خنک نگه می داشتند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی آشپزخانه ها مدرن و پیشرفته شده اند.
اهمیت نگهداری از لوازم خانگی کم تر از خریداری آن ها نیست. به همین دلیل طرز نگهداری و قرار دادن مواد در یخچال ها بسیار اهمیت دارد. برای توجه به این موضوع به متن «چطوری مواد غذایی رو تو یخچال بچینیم که بیشتر عمر کنه؟!» مراجعه کنید.
یخچال ها از یک جعبه کوچک برای ذخیره سازی یخ و مواد غذایی به مدل های مکانیکی با واحد خنک کننده در داخل آنها در حدود سال ۱۹۱۵ میلادی تکامل پیدا کردند . پس از آن یک روند بدون توقف در تکامل یخچال ها آغاز شد. به طوری که در ۱۹۲۰ میلادی بیش از ۲۰۰ مدل یخچال در بازار ها یافت می شد و مثل بقیه لوازم خانگی برای یخچال هم، ما دیگر هیچگاه به عقب توجهی نکردیم.
در دهه ۱۹۵۰ یخچال الکتریکی یکی از لوازم خانگی ثابت در تمام آشپزخانه ها محسوب می شد. با گذشت زمان برای پاسخگویی به سلیقه های مختلف و روند تکامل و رو به پیشرفت هر روزه تغییرات زیادی در شکل، ویژگی ها و حتی رنگ یخچال ها به وجود آمد. تا جایی که جدیدترین و جذاب ترین یخچال که امروزه در بازار ها یافت می شود مدل های در فرانسوی است. این یخچال ها با دو در ساید بای ساید در بالا و یک یا دو کشو فریزر در پایین ساخته شده اند. یخچال در فرانسوی ترکیبی از محبوب ترین ویژگی های مدل های مختلف یخچال است و یکی از موفق ترین لوازم خانگی های این چند سال محسوب می شود. در لیست زیر مزیت های این نوع از یخچال را برای خرید ذکر کرده ایم.

طراحی برای اوج راحتی

آیا شما هم نفرت دارید از خم شدن برای پیدا کردن مواد غذایی که در قفسه های میوه و سبزیجات پایین یخچال قرار دارند؟ آیا گاهی اوقات به دلیل این که نمی توانید به خوبی داخل آن را ببینید برخی مواد کوچک را که در آن ها گذاشته اید فراموش کرده اید؟ یخچال در فرانسوی از این مشکلات مصون است. کشو مخصوص میوه و سبزیجات در این یخچال ها به حدی در بالا قرار دارند که شما بتوانید داخل آن را به خوبی ببینید و به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید . بنابراین لازم نیست که بیشتر از حد خم شوید .
این قفسه ها تنها مزیت این یخچال نیستند. ظاهر و طراحی این یخچال یکی از مهمترین تسهیلات آن به حساب می آید . علت وجود قسمت بالایی در این مدل یخچال این است که بتوانید موادی را که در طول روز چند بار مورد استفاده قرار می دهید و پشت سر هم به آن نیاز دارید را در آنجا قرار دهید تا بسیار آسان و بدون دردسر به آن ها دسترسی داشته باشید. بر خلاف یخچال های سنتی، فریزر این مدل در قسمت پایین قرار دارد تا بتوانید مواد غذایی منجمد را که کمتر مورد نیاز هستند، در آن قسمت نگهداری کنید. به طور طبیعی قرار دادن فریزر در بالا و رو به روی چشم ها ایده نامناسبی است که در یخچال در فرانسوی مورد توجه قرار گرفته است.
اکثر یخچال های در فرانسوی یک کشو در قسمت پایین خود دارند. اما برخی مدل ها دو عدد و برخی دیگر نیز دارای کشو چندگانه برای دسترسی آسان تر هستند. برخی از مدل ها نیز دارای یک کشو در وسط هستند که دمای آن قابل تنظیم برای استفاده به شکل یخچال و فریزر است.

بزرگ تر به نظر رسیدن آشپزخانه

بزرگتر شدن فضای آشپزخانه با استفاده از لوازم خانگی مناسب، یک خطای دید نیست. بلکه تنها وجود یک فضای بیشتر در آشپزخانه است که شما با انتخاب یک یخچال ساید بای ساید در فرانسوی در آشپزخانه خود ایجاد کرده اید. در دوتایی یکی از بهترین ویژگی های به کار رفته در این یخچال های ساید بای ساید است. درهای باریکی که برای باز شدن این نوع از لوازم خانگی مانند سایر درهای تمام عرض به بخش زیادی از عرض آشپزخانه نیازی نداشته و فضای بیشتری را در جلوی یخچال برای جا به جایی باز می گذارند. مفید بودن این ویژگی زمانی که آشپزخانه شما شلوغ و پر از لوازم خانگی دیگر باشد بیشتر به چشم می آید. این ویژگی برای آشپزخانه هایی با فضای کم فوق العاده است و به هنگام در آوردن یک میان وعده از یخچال کل آشپزخانه را مسدود نخواهید کرد .
بهترین قسمت این ویژگی آن است که با وجود اینکه درها فضای کمتری را می گیرند اما این مساله فضای خنک کنندگی را به خطر نمی اندازه و شما دارای یک یخچال با اندازه مناسب خواهید بود. مزیت دیگری که این درها دارند این است که به اندازه درهای بزرگ یخچال های سنتی سنگین نیستند. به خصوص وقتی که بطری های نوشیدنی و یا شیر را در آن قرار می دهیم .با وجود کاهش قیمت یخچال های در فرانسوی هنوز این یخچال ها قیمت زیادی در بازار لوازم خانگی دارند.

حفاظت از انرژی

هر شخصی علاقه دارد با توجه به شرایط محیط زیست و خطراتی که آن را تهدید می کند از لوازم خانگی با ظاهر زیبا و جدید هم استفاده کند. یخچال ساید بای ساید در فرانسوی دارای مزایای صرفه جویی در مصرف انرژی است و علاوه بر آن ظاهری فوق العاده زیبا دارد .
هر بار که در یخچال خود را باز می کنید به گاز و هوای خنک آن اجازه می دهید که بیرون بیاید و پس از بستن دوباره در، یخچال انرژی زیادی برای برگشتن به دمای مناسب صرف می نماید. با یخچال در فرانسوی، در هر بار تنها نصف در را باز خواهید کرد و به این ترتیب هوای خنک بیشتری را نگه خواهید داشت. اگر شما یک مدل با کشو میانی خریداری کنید، می توانید موادی را که به طور دائم به آن نیاز دارید، مانند میوه , سبزیجات و تنقلات را در این کشو نگه دارید و به این ترتیب در هر بار دسترسی هوای خنک کمتری را از دست خواهید داد .

ظاهر زیبا

تنها کافی است تلویزیون خود را روشن کنید و چند برنامه طراحی دکوراسیون داخلی و یا آشپزی ببینید و یا مجله خود را باز کنید و چند مقاله را ورق بزنید و تبلیغات را درباره لوازم خانگی ببینید، خواهید دید که یخچال در فرانسوی همه جا به زیبایی می درخشد. استفاده از این سبک یخچال در سال ۲۰۰۵ میلادی آغاز شده است. این نوع از لوازم خانگی خیلی سریع در بین مدل های دیگه پر طرفدار و پر فروش شد.چرا که می تونید با خرید یخچال ساید بای ساید در فرانسوی آشپزخانه خود را به طور شگفت انگیزی جدید و به روز کنید .
تنظیمات پیشرفته و فوق العاده ای مانند کنترل دیجیتالی خارجی دما، هشدار در، قفسه های در، روشنایی LED، کشو سرو و تلویزیون کار گذاشته شده بر روی در، در این مدل یخچال قرار داده شده که خدمات فوق العاده و پیشرفته ای را به شما ارائه می دهد. بنابراین شما می توانید در هنگام پخت و پز یک برنامه آشپزی هم تماشا کنید! انقلاب لوازم خانگی یعنی همین!

گزینه های ذخیره سازی انعطاف پذیر

یکی از بدترین مسائل در مورد اغلب لوازم خانگی به خصوص یخچال ها این است که با موادی که می خواهیم در داخل آن ذخیره سازی کنیم مناسبتی ندارند. شما نمی توانید یک جعبه بزرگ پیتزا را در داخل یخچال خود قرار دهید چون شما تنها از نصف عرض یک یخچال معمولی استفاده می کنید . اما یخچال در فرانسوی گزینه های متعددی برای امکان گذاشتن اندازه های مختلف مواد غذایی به شما می دهد .
شما حتی با استفاده از عریض ترین مدل های یخچال ساید بای ساید بدون شک برای جای یک سری از مواد غذایی حجیم با مشکل مواجه خواهید شد. تنها راه حل ممکن، استفاده از یخچال های در فرانسوی با کشو ها و قفسه های قابل تنظیم است. به این ترتیب شما می توانید ارتفاع و سطوح قفسه ها را بر اساس نیاز خود و آنچه که می خواهید در یخچال قرار دهید تنظیم و آن را مطابقت دهید.
برای خرید و فروش یخچال و سایر لوازم خانگی به سایت شیپور مراجعه کنید.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.