این موبایل می تواند خودکشی کند!

دو شرکت بوئینگ و بلک بری در پی طراحی و ارائه تلفن هوشمندی هستند که با سیستم امنیتی فوق العاده ای بتواند مورد استفاده آژانس های دولتی و پیمانکارانشان قرار بگیرد.
جای تعجب نیست که این گوشی تنها به خریداران خاصی فروخته خواهد شد که شرکت بوئینگ آنها را تایید کرده است. گوشی امنیتی Boeing Blackروی نرم افزار اندروید عمل خواهد کرد. همچنین این تلفن همراه تمام تماس ها را کد گزاری خواهد کرد و از پلتفرم BES 12 متعلق به شرکت بلک‌بری استفاده می کند.
این موبایل به گونه ای امنیتی طراحی شده است که در صورتی که کسی بخواهد به آن وارد شده و در کارهای آن دخالت کند تمام اطلاعات و حتی خودش را نابود می کند.
یک شرکت پیمانکار دفاعی و هوافضا که در شیکاگو واقع است و در ساخت جت‌ها و هواپیماهای جنگنده فعالیت می‌کند، طراح اصلی این گوشی است.
این محصول به صورت کاملا مهر شده ارائه می شود و اگر برای سو استفاده از اطلاعات آن کوششی شود، موبایل تمام اطلاعات را از بین می برد.

برای دیدن انواع موبایل های نو و کارکرده و مشاهده و مقایسه قیمت آنها به سایت شیپور مراجعه کنید و اگر در فکر فروش گوشی خود هستید کافی است یک آگهی رایگان در این سایت درج کنید تا ظرف مدت کوتاهی بدون واسطه گوشی موبایل خود را بفروشید!

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.