این ساعت آزارتان می دهد!

در روابط عاطفی هدیه یکی از سمبل هایی است که نشان دهنده علاقه طرفین به حفظ و تداوم آن رابطه است. زیرا به جز هزینه مادی که برای آن درنظر گرفته می شود، وقت و زمانی که برای تهیه آن نیز صرف می شود نشات گرفته از میل درونی اشخاص به آن رابطه است. همچنین هدیه دادن تاثیر بسیار بیشتری نسبت به رفتارها و سخنان معمول دارد. در واقع هدیه سمبلی است که احساسات ما نسبت به فردی که به او کادو می دهیم را نشان می دهد و مفهوم آن بسیار مؤثرتر از سخن گفتن است.
بر این اساس اشخاص در موقعیت هایی مانند سالروز تولد، اعیاد، موفقیت های شخصی و خانوادگی و یا بعضا به طور غیرمنتظره تلاش دارند با کادو دادن، کم و بیش احساس شادی را به طرف مقابلشان ارزانی کنند.


از این رو هر هدیه ای که دریافت می کنیم مملو از خاطرات و احساسات عاطفی زیادی است. به همین دلیل پس از پایان یافتن یک رابطه عاطفی، حفظ این هدایا که ممکن است قیمت گزافی هم داشته باشند، تبدیل به یک عامل ناراحت کننده روحی می شوند. با این وجود به علت ارزش مادی زیاد آن و نو بودن ترجیح می دهیم به جای دور ریختن و یا هدیه دادن آن به دیگری، هدیه را بفروشیم.
در این میان، ساعت مچی، یکی از متداول ترین هدایایی است که افراد به یکدیگر کادو می دهند. این هدیه، به دلیل نوع کاربرد آن که همواره روی دست شماست، می تواند یک وسیله مرور خاطرات باشد. پس بهتر آن است که آن را از طریق آگهی های رایگان سایت شیپور با قیمت مناسب و بدون واسطه به فروش برسانید.
برای این منظور، پیش از آگهی ساعت مچی، باطری کهنه آن را تعویض کنید، اگر بند آن دچار خراش و یا بریدگی شده عوض کنید، جعبه ساعت را پیدا کنید و زمانی که قرار است از ساعت برای قرار دادن در آگهی عکس بگیرید در کنار آن قرار دهید.
پیشنهاد می شود عکس ساعت در دو مدل باشد. یکی به این صورت که در جعبه مخصوص خود قرار دارد و دیگری زمانی که روی مچ شما بسته شده است.

اگر جعبه ساعت را نگه نداشته اید، یک جعبه مناسب و شیک تهیه کنید.


در نهایت، در آگهی سال ساخت ساعت، مارک و ضمانت نامه آن را قید کنید. قیمت پیشنهادی شما برای ساعت باید یک قیمت واقعی باشد. برای این مسئله از یک ساعت فروش کمک بگیرید. بیان مدت زمانی که ساعت کار کرده است می تواند در انتقال حس صداقت شما به خریدار کمک کند.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.