شیپور، مشاور املاک رایگان من و همسرم!

دیگه یه جورایی نگهداری از این خونه ویلایی بزرگ برای من و همسرم سخت بود. حیاط بزرگ این خونه نیاز به رسیدگی هر روزه داشت و ما که دیگه سنی ازمون گذشته بود از پس این رسیدگی ها بر نمیومدیم. از طرفی خونه هم دیگه کهنه شده بود. هرچقدر هم خرج تعمیر و زیباییش می کردیم، هیچ فایده ای نداشت. دیگه حسابی کلافمون کرده بود و بهتر بود که سال های بازنشستگیمون رو تو جای راحت تری زندگی می کردیم.
پس از یه کم پرس و جو و پیگیری پسرهامون درباره املاک ، تو شهر خودمون بدون دادن هیچ پولی تونستیم خونه ویلایی خودمون رو که زمین زیادی داشت با یه آپارتمان ۳ واحده تعویض کنیم، بدون این که هیچ هزینه ای پرداخت کنیم. خونه جدید چون کمی کوچک تر از خونه قبلی بود، تصمیم گرفتیم یک سری از وسایل رو به سمسار بفروشیم. اما همون موقع بود که پسرمون ازمون خواست جای فروش این وسایل به سمسار، آگهی فروششون رو در سایت شیپور ثبت کنیم. برای من و مادرش که سن و سالی ازمون گذشته و خیلی با دنیای جدید آشنایی نداریم کمی عجیب بود که بشه این وسایل رو در سایت و به صورت اینترنتی فروخت. اما ترجیح دادیم به جای اعتماد به سمسار به پسرمون اعتماد کنیم. به خصوص وقتی گفت که ثبت این آگهی ها هیچ هزینه ای نمی خواد و ما بدون واسطه می تونیم به طور توافقی این وسایل رو به مشتری بفروشیم.
بعد از یک مدت مشتری های مختلفی اومدن و وسایل رو با قیمت هایی ازمون خریدن که نه ما می تونستیم با اون قیمت وسایل رو به سمسار بفروشیم و نه اون ها می تونستن با این قیمت از سمسار بخرن. هر دو طرف راضی از معامله بودیم و وسایل اضافیمون برامون پول شده بود.
اما تو آپارتمان جدید، واحد اول رو من و همسرم برای خودمون برداشتیم و تصمیم داشتیم واحدهای دیگه رو اجاره بدیم تا بتونه کمکی باشه برای تامین مخارج زندگیمون. این بار هم که تصمیم گرفتم به چند تا مشاور املاک بسپرم که خونه رو برای اجاره بذارن، باز هم پسرم پیشنهاد داد این کار رو با ثبت آگهی در قسمت املاک سایت شیپور انجام بدیم. برای من خیلی عجیب بود که این سایت اینترنتی چه خصوصیتی داره که علاوه بر بی نیاز کردن آدم به سمسار می تونه یه مشاور املاک هم باشه.
چون دفعه قبل نتیجه بسیار خوبی از پسرم گرفته بودم، این بار هم پیشنهادش رو قبول کردم. چند تا عکس از واحدها گرفتیم، متراژ و امکانات موجود در ساختمون رو نوشتیم و با ثبت شماره تماس و آدرس در قسمت املاک سایت شیپور منتظر مشتری موندیم. به طرز عجیبی چند تا مشتری باهامون تماس گرفتن و اومدن واحدها رو دیدن. برای من خوشحال کننده بود که بدون هیچ واسطه ای خودم می تونستم خونه ام رو به مشتری ها نشون بدم و معرفی کنم. نه منت کسی سرم می موند و نه نیازی بود هزینه ای به کسی پرداخت کنم. بعد از اومدن مشتری های مختلف، آخرش دو تا زوج جوان از واحدها خوششون اومد و سر قیمت هم با هم به توافق رسیدیم.
بعد از این اتفاق من راجع به سایت شیپور خیلی بیشتر کنجکاو شدم و از پسرم خواستم من رو بیشتر با این سایت آشنا کنه. از اون جایی که من از دنیای امروزی فقط کار با اپلیکیشن های گوشی رو بلد بودم و رفتن به آدرس سایت ها کمی برام سخت و گیج کننده بود، پسرم اپلیکیشن شیپور رو برای من دانلود و نصب کرد. من هر روز به اپلیکیشنم سر میزنم و از قیمت کالاها، خونه ها و … اطلاعات کسب می کنم. از طریق این اپلیکیشن داد و ستد های کوچیکی هم انجام دادم که بعدها براتون تعریف می کنم.
هر چند که خیلی خوشحالم که از طریق آشنایی با شیپور اینقدر کارهام راحت پیش رفته ولی کمی هم ناراحتم که چرا تو دوره جوانی من چنین امکانات خوبی نبود.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.